Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla 2.000 m2 full deniz manzaralı, yola cephe, müstakil tapulu, ana yola yakın arazi ihtiyaçtan uygun fiyata portföyümüzden satılacaktır.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 230.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi yatırımlık olarak da değerlendirilebilir. Bursa’da satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi doğayla başbaşa kalmanızı sağlayacağı gibi yeni yatırımlara yakınlığı ile yoğun ilgi gören bölgede geleceğe yönelik yatırım yapabilmeniz için ilk adım olacaktır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla ana yola yaklaşık 100 metre uzaklıkta olup denize kuşbakışı 2 km kafa dinlemek ve şehrin stresinden uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Bursa Mudanya’da satılık tarlalar içinde lokasyonu, uygun fiyatı ve deniz manzaralı olması sayesinde sizinde tercih edebileceğinizi düşündüğümüz arazi gerekli izinler alınarak içine bağ evi, müstakil ev yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bursa Mudanya sahil köyleri arasında özellikle son yıllarda yoğun ilgi gören Mesudiye-Ayazma bölgesi her geçen gün prim yapan arazileri ile yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

Bursa Mudanya Mesudiye Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye tarla alarak hem yatırım yapmak hem de denizin ve doğanın tadını çıkarmak isteyenlere önerdiğimiz arazi müstakil tapuludur. Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla deniz manzaralı arsa, zeytinlik, bahçe ve herkesin bütçesine uygun yüzlerce alternatif ile bölgenin lideri Mudi Emlak portföyünde sizinde hayalini kurduğunuz arazi mutlaka bulunacaktır.

Hemen Ara