Eşkel Esence Satılık Arsa İmar Planda Parsel

Eşkel Esence Satılık Arsa İmar Planda Parsel uygun fiyata, evlere komşu 125 m2 arazi ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulurken yeni trend olan bölgede yer almanız için size sunulan fırsattır.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 77.500.-Lira fiyatla satışa sunulurken 1/1000 imar planı içinde yer alan resmi hisseli tapulu araziler sizinde tercihiniz olabilir. Bursa Eşkel satılık arsa evlere komşu konumu yanında bölgenin en eski yerleşimi Göktepe mevkiinde bulunmaktadır. Bursa Mudanya hobi bahçesi veya yazlık arsa olarak değerlendirebileceğiniz parseller elektrik-su altyapı bağlantıları parsellerin hemen yanı başındadır.

Esence Satılık Arsa

Esence satılık arsa uygun fiyata yeni sahibini beklerken denize-merkeze yaklaşık 800 metre uzaklıktaki araziler market, cami, çay bahçelerine dakikalar içinde ulaşmanız içinde uygundur. Mudanya Esence satılık arsalar içinde konumu ve fiyatı ile sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz parseller yatırım olarak da alınabileceği gibi hızla prim yapan bölgede yer almak isteyenler için özellikle tavsiye edilmektedir. Mudanya köyleri içinde en çok tercih edilenleri arasında öne çıkan Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Tirilye bölgelerinde herkesin bütçesine uygun seçeneklerle arsa, tarla, bahçe, müstakil ev, yazlık, deniz manzaralı araziler için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Eşkel Esence Satılık Arsa

Eşkel Esence satılık arsa deniz manzaralı parseller ve yüzlerce gayrimenkul seçeneği bulabileceğiniz portföyümüzü detaylı incelemek için randevu alarak Mesudiye-Ayazma sahilde yer alan Mudi Emlak ofisimize gelebilirsiniz. Eşkel Esence Satılık Arsa İmar Planda Parsel fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi aramanızı ve yer görmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara