Mudanya Denize, Sahile Yakın Satılık Arsa

Mudanya Denize, Sahile Yakın Satılık Arsa 105 m2 resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde merkeze yakın parseller acil ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 45.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parseller yol payları çıktıktan sonra net 84 m2 kalmakta olup bölgede emsallerini 60-70.000.-Lira’ya satışa sunulduğu dikkate alındığında fırsat niteliğindedir. Mudanya’da satılık arsalar içinde Eşkel-Esence bölgesinin en çok ilgi gören mevkii olan Yalı’da satışa sunulan parsellerden isterseniz 3 tane satın alarak yerinizi büyütme şansı da bulabilirsiniz. Mudanya satılık arsalar içinde öne çıkan arazinin resmi hisseli tapusu ile satış gerçekleştirilecek olup tarla niteliğindeki gayrimenkul denize, merkeze yaklaşık 700 metre uzaklıktadır.

Mudanya Denize Yakın Arsa

Mudanya denize yakın satılık arsa aynı parsel içinde evler bulunmakta olup elektrik-su bağlantıları yanıbaşında yer alan arazi 1/1000 imar planı içinde ve gerekli izinler alınarak villa yapılabilecek özelliklere sahiptir. Mudanya’da denize yakın arsalar içinde fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz parseller sadece 2 adet bulunmakta olup acele etmenizi tavsiye ederiz. Bursa’nın en çok ilgi gören bölgeleri arasında yer alan Mudanya Eşkel-Esence her yıl prim yapan gayrimenkulleri ile tercih edilirken yatırım içinde karlı bir araç olabilir.

Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya denize yakın satılık arsa almayı düşünenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacağını düşündüğümüz parseller yıllardır bölgede güvenle hizmet sunan Mudi Emlak farkıyla sizleri beklemektedir. Mudanya Denize, Sahile Yakın Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabileceğiniz gibi portföyümüzdeki farklı gayrimenkul seçeneklerini değerlendirmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir