Mudanya Eşkel Deniz Kenarı 1/1000 Planda Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Deniz Kenarı 1/1000 Planda Satılık Arsa 776 m2 müstakil tapulu, merkezde arazi ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Deniz Kenarı Arsa

Mudanya deniz kenarı arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olarak kısa süreliğine 450.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi tapusunda bahçe niteliğinde olup bölgede emsaline nadir rastlanır özelliklere sahiptir. Mudanya deniz kenarında arazi alarak hızla gelişen bölgede yer almak isteyenlerin kesinlikle değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi 1/1000 imar planı içinde yer aldığından özel parselasyon yapılarak birden çok kişiye resmi tapu çıkarılarak satış gerçekleştirilebilir.

Mudanya Deniz Kenarı Satılık Arsa

Mudanya deniz kenarı satılık arsa yeni projeleri ile yatırımcıların özellikle tercih ettiği Eşkel-Esence’de yer alırken günü birlik tesis imarında yer alması sayesinde ileride ticari bir işletme kurulabilir. Mudanya satılık arsa ve tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde satılacak arazi müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun olmaması sayesinde Mudanya Tapu Müdürliğinden hemen satış gerçekleştirilecektir. Eşkel’de deniz kenarında arsalar içinde denize yaklaşık 100 metre, merkeze 200 metre uzaklıktaki lokasyonu ile arazimiz lokasyon olarak sizinde mutlaka beğeninizi kazanacaktır.

Mudanya Eşkel Deniz Kenarı Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Deniz Kenarı Satılık Arsa ve Tirilye, Kumyaka, Mesudiye-Ayazma, Eğerce satılık tarla, bahçe, müstakil evler, zeytinlik herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller portföyümüzde sizleri beklemektedir. Mudanya Eşkel Deniz Kenarı 1/1000 Planda Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek, farklı emlak seçeneklerini incelemek yatırımınıza karlı olarak yön vermek için sizleri bekliyoruz.

Hemen Ara