Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Kiralık Daire

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Kiralı Daire 150 m2 3 oda 1 salon, ankastre mutfaklı, klimalı, en üst 6. katta yer almakta olup hiçbir masraf yapılmadan oturmaya başlanacak özelliklere sahiptir.

Bursa Kiralık Daire

Bursa kiralık daire arayanlar için nezih komşuları, eşsiz manzarası ve konumu ile sizinde beğeneceğinizi düşündüğümüz 7-8 yıllık 3+1 ev için xxx.-Lira aylık kira bedeli+1 aylık depozito+emlak ücreti istenilmektedir. Bursa’da kiralık daireler içinde öne çıkan evin içinde kombi yanında klima tertibatı da bulunmakta olup geniş ankastre mutfak ve geniş balkonu sizinde beğeninizi kazanacaktır.

Bursa Mudanya Kiralık Daire

Bursa Mudanya kiralık daire bölgeye her geçen gün artan ilgi ile daha da zorlaşırken uygun kira bedeli istenilen ev deprem yönetmeliğine uygundur. Bursa Mudanya’da kiralık evler içinde sizlere önerdiğimiz daire mantolaması da yapılmış olup 2 banyo, 2wc lidir. Mudanya’da lüks kiralık ev arayanların beğeneceğini düşündüğümüz daire site içinde yer almakta olup elit komşularınızla güzel dostluklar oluşturmanız içinde fırsat olacaktır.

Bursa Mudanya’da Kiralık Ev

Bursa Mudanya’da kiralık ev hakkında detaylı bilgi almak için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacağı gibi daireyi görmek için görüşme sırasında randevu alabilirsiniz. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Kiralık Daire başta olmak üzere Mudanya köylerinde müstakil ev, zeytinlik, tarla, bahçe denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Evimizi kiralanmış olup gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara