Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık müstakil ev
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık müstakil ev

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev

Bursa Satılık Müstakil Ev, Mudanya deniz manzaralı bahçeli ev, Mesudiye Ayazma mahallesinde 483 m2 3+1 resmi tapu emlak yeni sahibi bekliyor.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Bursa satılık müstakil ev arayanlar için kısa süreliğine 950.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacak 3+1 deniz manzaralı villa sizinde beklentilerinizi karşılayabilir. Bursa satılık deniz manzaralı ev Mudanya en beğenilen kumsalı ve tatil beldesi Mesudiye Ayazma’da yer alırken gelecek için iyi bir yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa ve evler başta olmak üzere kelepir zeytinlik, tarla, bahçe, villa fırsatlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Instagram, Facebook, Twitter, Youtube Mudi Emlak hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya satılık müstakil ev arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz bahçeli villa denize ve merkeze yakın mesafesi ile güzel anlarınızı yaşayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Mudanya satılık bahçeli müstakil ev içinde kapanmaz deniz manzaralı, uygun fiyatı, geniş arazisi, İmar Barışından yararlanılmış olması ve konumu ile öne çıkan emlak doğal yaşamla başbaşa kalmanızı da sağlayacaktır. Bursa Mudanya en güzel sahili olarak ilimiz dışında yakın illerde yaşayanlarında tercihi olan Mesudiye Ayazma mahallesi yatırımcılarında yeni gözdesi haline gelmiştir. Mesudiye Ayazma Bursa’ya yaklaşık 50 km. Mudanya merkeze yaklaşık 30 km uzaklıkta olup yılın her ayında toplu taşıma araçları hizmet vermektedir.

Deniz manzaralı müstakil ev, bahçeli yazlık ve villa seçeneklerinde lider Mudi Emlak sizinde sahibi olduğunuz gayrimenkul satışında çalışma gerçekleştirebilir.

Bursa Mudanya Müstakil Ev

Bursa Mudanya müstakil ev 60 m2 üzerine 3 katta toplam 180 m2 kapalı alana sahip olup en üst katta full deniz manzaralı terası bulunmaktadır. Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Kumyaka deniz manzaralı, denize yakın, yatırımlık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe fırsatları için Mudi Emlak geniş portföyünde sizin de beklentilerinizi karşılayacak Mudanya Emlak mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Müstakil Ev fırsatını kaçırmamak için acele etmenizi ve Mesudiye Ayazma sahildeki Mudi Emlak ofisimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev
Bursa satılık müstakil ev
Bursa deniz manzaralı satılık müstakil evler
Bursa Mudanya manzaralı müstakil
Bursa Mudanya deniz manzaralı müstakil ev
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık ev
Bursa Mudanya Deniz Manzarali Satılık bahceli ev
Bursa satılık evler
Mudanya deniz manzaralı satılık evler
Mudanya deniz manzaralı müstakil ev
Bursa Mudanya deniz manzaralı ev
Hemen Ara