Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık tarla
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık tarla

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla 2625 m2 olup bölgemin en çok ilgi gören köyü Mesudiye-Ayazma’da çift yola cephe köşe parsel arazi köye yakın ve emsallerinden uygun fiyata portföyümüze eklenmiştir.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 450.000.-Lira fiyata satışa sunulmuş olup yaz-kış içine kadar rahatlıkla ulaşabileceğiniz arazinin özellikle eşsiz manzarasına hayran kalacağınızı düşünüyoruz. Bursa’da deniz manzaralı tarla nereden alsam? diye düşünenlerin mutlaka görmelerini ve değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel sahile hakim konumu ile sizinde mutlaka beğeninizi kazanacaktır.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla uygun fiyatlı ve yatırımlık almayı düşünenler için özellikle tavsiye ettiğimiz arazi müstakil tapulu ve emsallerinden uygun fiyata sizin olabilir. Mudanya deniz manzaralı satılık tarla yerleşime yaklaşık 650 metre uzaklıkta olup hızla gelişen ve yeni projelere yakınlığı ile yatırımcıların tercihi olan bölgede şimdiden sizde yerinizi alabilirsiniz.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Mudanya deniz manzararalı tarla yanında yer alan 1.500 m2 arazi de satılık olup ikisi istenildiğinde 4100 m2 fiyatı 415.000.-Lira’dır. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi ofisimizde farklı arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev seçeneklerini de görüşerek değerlendirebiliriz.

Hemen Ara