Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık zeytinlik
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik 3460 m2 Yalıçiftlik mahallesinde yola cephe konumu ve emsallerinden uygun fiyatı ile yatırımlık araziler arasında satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik almak isteyenler için hızla gelişen ve yeni projeleri ile öne çıkan Mudanya Yalıçiftlk köyü Ayazma mevkiinde yer alan arazi için kısa süreliğine 165.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Bursa’da satılık deniz manzaralı zeytinlikler içinde öne çıkan parsel resmi hisseli tapulu olup arzu edilirse 10.040 m2 arazi tamamı da 680.000.-Lira fiyatla satın alınabilir. Bursa Mudanya’da satılık araziler her geçen gün değerine değer katarken sizlere sunduğumuz arazinin çevresindeki parsellerin dönümü 100.000.-Lira’dan satıldığı dikkate alındığında sizde karlı bir yatırım olduğunu takdir edebilirsiniz.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır sizlere karlı yatırımlık araziler sunan Mudi Emlak portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar herkesin hayalini kurduğu fırsat tarla, bahçe, bağ bulunmaktadır. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde öne çıkan ve sizlere yatırım tavsiyesi olarak sunduğumuz arazinin deniz manzarası ve yetişkin zeytin ağaçları ile doğal yaşam fırsatı yakalamak için fırsat olduğunu da belirtmek isteriz.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik alırken kazanmanızı sağlayacak fiyatı ile dikkat çekerken portföyümüzdeki yatırımlık arsa, tarla, bahçe, bağ için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bursa’da hangi bölgeye yatırım yapsam? diye düşünen yatırımcıların ilgi gösterdiği Mudanya bölgesinde yeni planlanan projeleri birlikte değerlendirebiliriz. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında bilgi alarak farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara