Bursa Mudanya Eğerce Kiralık Dükkan

Bursa Mudanya Eğerce Kiralık Dükkan 160 m2 kapalı alanı, deniz kenarında restaurant veya çay bahçesi olarak işletilebilecek mekan yaz-kış iş yapabilme potansiyeline sahiptir.

Bursa Kiralık Dükkan

Bursa kiralık dükkan arayanlar için şehrin en çok ilgi gören tatil beldesi Eğerce’de bulunan yerimiz yıllık 36.000.-Lira fiyatla kiraya verilecek olup depozite ve teminat konuları yüzyüze yapılacak görüşme ile belirlenecektir. Bursa’da kiralık restaurant gerekli izinler alındığında özellikle bahar, yaz aylarında tatilcilere yoğun hizmet vereceği gibi kışın bölgede bu tarz yer bulma sıkıntısı yaşandığından yine gayet güzel cirolar yakalanabilir.

Bursa Mudanya Kiralık Dükkan

Bursa Mudanya kiralık dükkan bulmak her geçen gün zorlaşırken sizlere sunulan mekanın restaurant olarak çalıştırılması için gerekli ekipman içinde bulunmakta olup yapılacak görüşmede şartlar daha detaylı konuşulabilir. Mudanya’da kiralık dükkan Eşkel-Esence ve Mesudiye-Ayazma bölgelerinin tam ortasında yer aldığından sahile yakınlığı da düşünüldüğünde kaçırılmayacak fırsattır.

Mudanya Eğerce Kiralık Dükkan

Mudanya Eğerce Kiralık Dükkan 12 ay iş yapılabilecek özelliklere sahip olup yeni iş yeri açmak içinde uygun bir bölge olarak sizlere tavsiye edilmektedir. Bursa Mudanya Eğerce Kiralık Dükkan hakkında detaylı bilgi almak ve yeri görerek kiralama şartlarını görüşmek için telefonla irtibat kurabileceğiniz gibi sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara