Deniz kenarı satılık müstakil ev Bursa Mudanya
Deniz kenarı satılık müstakil ev Bursa Mudanya

Deniz Kenarı Satılık Müstakil Ev Bursa Mudanya

Deniz kenarı satılık müstakil ev Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma köyü sahilde, manzaralı, merkezi konumda müstakil satışa sunuldu.

Deniz Kenarı Ev

Bursa Deniz kenarı ev almak isteyenler için temiz havası ve göz alabildiğine uzanan sahil ile öne çıkan sahil beldesi Mesudiye köyündedir. 2+1 Altı dükkan olarak düşünülmüş natamam 90 m2 arazi üzerinde 2 katlı satılık ev xxx.000.-Lira karşılığında sahip olabilirsiniz. Bursa deniz kenarı satılık ev arayanlar için fırsat gayrimenkul yaklaşık 10 km. sahilli bölgenin ilgi gören konumundadır. Doğayla baş başa kalmak ve temiz havada deniz keyfi yaşamak isteyenler içinde kesinlikle öneriyoruz. Gayrimenkul haricinde arsa, tarla, bahçeli ev, yazlık ilanları için bizimle telefonla temas kurabilirsiniz.

Deniz Kenarı Müstakil Ev

Deniz kenarı müstakil ev 100 m2 arsa fiyatlarının bölgede ortalama 120-150.000.-Lira satıldığı düşünüldüğünde çok uygun fiyatlı olduğu sizin tarafınızdan da takdir edilebilir. Deniz manzaralı ve denize yakın ev almak isteyenler için kesinlikle kaçırmamalarını önerdiğimiz gayrimenkul natamamdir. Zevkinize uygun dekore etme imkanınız olabilir. Merkezi konumda, sahile yakın deniz kenarında satılık yazlık sizinde tercihiniz olabilir.

Bursa’da nereden ev alınır? Sorusu sıklıkla bizlere sorulmakta olup özellikle merkeze uzak kafa dinlemek isteyenlere Mesudiye-Ayazma, Eşkel, Tirilye önerilmektedir. Yeni projelere yakınlığı, doğal yaşam için bakir bölge olmasıyla ilgi gören Mesudiye görmeden karar vermeyin. Mudanya merkeze yaklaşık 30 km. Bursa’ya 50 km. mesafedeki bölgede ülkemizin emsal bölgelerine nazaran uygun fiyatlı emlak bulma imkanı mevcuttur.

Deniz Kenarı Satılık Müstakil Ev

Deniz kenarı satılık müstakil ev hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Mesudiye Ayazma veya Eşkel Esence ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz. Sosyal Medya hesaplarımızdan Mudi Emlak takip ederek fırsat arazi ve gayrşmenuklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Deniz Kenarı Satılık Müstakil Ev Bursa Mudanya ve her bütçeye uygun yatırımlık arsa, tarla, zeytinlik, arazi, yazlık kaçırmamak için acele edin. Ev satılmıştır.

Deniz Kenarı Satılık Müstakil Ev Bursa Mudanya
Deniz Kenarı Satılık Ev
Deniz Kenarı Müstakil Ev
Deniz Kenarı Müstakil Ev Bursa
Deniz Kenarı Satılık Müstakil Ev Mudanya
Deniz Kenarı Müstakil Ev Bursa Mudanya
Hemen Ara