Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik Mudanya

Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik Mudanya Kumyaka da 738 m2 yola cephe, ana yola yakın ve yerleşime çok yakın konumda yer alırken emsallerine kıyasla ygun fiyatla yeni sahibini beklemektedir.

Deniz Manzaralı Zeytinlik

Deniz manzaralı zeytinlik için kısa süreliğine 275.000.-Lira fiyat istenilmekte olup ister yazlık istersenizde müstakil ev veya yatırımlık arazi olarak değerlendirebilirsiniz. Deniz manzaralı zeytinlikler içinde bulunduğu lokasyon ve fiyat ile sizlere tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır. Bursa’da denizi gören zeytinlik arayanlar için önerdiğimiz arazi ana yola yaklaşık 150 metre uzaklıkta ve merkeze, camiye, sahile yakındır.

Deniz Manzaralı Zeytinlik Mudanya

Deniz manzaralı zeytinlik Mudanya almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında portföyümüzde sizlere sunduğumuz parselin hemen yakınında villa tarzında evler bulunmaktadır. Deniz manzaralı zeytinlikler Bursa’da ufak parça, müstakil tapulu arazi bulmak her geçen gün zorlaşırken sizlerinde mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Deniz Manzaralı Yola Cephe Zeytinlik

Deniz manzaralı yola cephe zeytinlik orta-uzun vadede yatırım içinde sizlere önerilirken yıllardır sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde Kumyaka, Tirilye, Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma’da sizinde bütçenize uygun gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik Mudanya Kumyaka yeri görmek ve detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara