Eğerce satılık bahçeli müstakil ev yazlık
Eğerce satılık bahçeli müstakil ev yazlık

Eğerce Satılık Bahçeli Müstakil Ev Yazlık

Eğerce Satılık Bahçeli Müstakil Ev Yazlık deniz manzaralı 100 m2 arazi içinde 2 oda 1 salon villa yeni sahibimi bekliyor.

Eğerce Satılık Ev

Eğerce satılık ev arayanlar için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulan gayrimenkul sizinde hayalini kurduğunuz ortamı yaşamanızı sağlayacaktır. Eğerce’de satılık ev almak isteyenlerin kapanmaz deniz manzaralı olması ve sahile-merkeze yakınlığı ile tercih edeceklerini düşündüğümüz bahçeli müstakil resmi tapuludur. Mudanya Eğerce satılık ev ve arsa denildiğinde ilk akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan gayrimenkul 1/1000 imar planı içindedir.

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce satılık müstakil ev yeni yapılmış olup gayrimenkul sahibinin ihtiyacından dolayı satışa sunulmuş ve satışında herhangi bir sorun bulunmayarak satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya Eğerce sahilde satılık müstakil ev bahçesinde sizde sebze yetiştirerek doğal hayatın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz Bursa Mudanya sahil köylerinde sahile yakın deniz manzaralı müstakil evler içinde öne çıkan gayrimenkul hızla gelişen bölgede size yatırım fırsatı da olabilir. Eğerce satılık bahçeli evler ve arsalar ile Mesudiye, Ayazma bölgesinin en geniş portföye sahip gayrimenkul firması Mudi Emlak fırsat arazileri kaçırmamak için Instagram, Youtube, Twitter kanallarından bizi takip edebilirsiniz.

Eğerce Satılık Bahçeli Müstakil Ev

Eğerce satılık bahçeli müstakil ev başta olmak üzere yüzlerce deniz manzaralı arsa, tarla, zeytinlik, yatırımlık araziler sizlere sunan firmamıza danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Eğerce Satılık Bahçeli Müstakil Ev Yazlık ilgili detaylı görüşerek uygun fiyatlı gayrimenkul fırsatından yararlanmak için bizi aramanız ya da randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirmemiz mümmkün olacaktır.

Evin yeni sahibine hayırlı olmasını diler, bütçenize uygun Mudanya Eğerce satılık evler için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara