Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev

Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev 140 m2 arazi içinde 3 oda 1 salon villa tarzında gayrimenkul denize, merkeze yakın konumda ve kısa süre için kelepir fiyata satışa sunuldu.

Eşkel Müstakil Ev

Eşkel müstakil ev almak isteyenleri için xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulan villa tarzı bahçeli gayrimenkul yola cepheli ve uygun fiyatla sizinde hayallerinizi süsleyen emlak olabilir. Eşkel müstakil ev arayanlar için bulunduğu lokasyon ve kelepir fiyatı ile kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz bahçeli villa resmi tapuludur.

Eşkel’de Müstakil Ev

Eşkel’de müstakil ev Mudanya merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunan bölgenin en beğenilen bölgesinde yer alırken cami, market, sahil, çay bahçelerine yakındır. Eşkel bahçeli müstakil ev almak isteyenlerin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz emlak elektrik-su abonelikleri bulunmakta olup özel eşyalar ve bazı mobilyalar haricinde eşyalı olarak satılacaktır. Mudanya’nın en güzel mahallesi Eşkel Esence Bursa haricinde yakın illerden de yoğun talep gören bölgede yer almak isteyenler ve yatırımcılar içinde sizlere sunduğumuz gayrimenkul fırsat olabilir.

Eşkel Satılık Müstakil Ev

Eşkel satılık müstakil ev bahçeli yazlık tarzında gayrimenkul hemen oturmaya uygun olup masraf şu an için bulunmamaktadır. Eşkel satılık müstakil evler içinde öne çıkan gayrimenkulün bakımlı bahçesi ve geniş teras ile balkonu da bulunmaktadır. Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev sizinde hayallerini kurduğunuz sahil kasabasında yaşamanız için fırsat olarak değerlendirilebileceği gibi farklı Mudanya Emlak alternatifleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Eşkel satılık ev yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Mudanya satılık yazlıklar için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara