Eşkelde Satılık Müstakil Ev Ve Arsa 5500 m2

Eşkelde Satılık Müstakil Ev Ve Arsa 5500 m2 arazi içinde kurulu yerimiz şehir hayatından sıkılan ve kendi bahçesinde sebzesini yetiştirirken ağaçlarından meyvesini toplamak isteyenleri bekliyor.

Eşkelde zeytinlik ve müstakil ev 

Eşkelde zeytinlik ve müstakil ev almak için en doğru adres olan Mudi Emlak portföyündeki kupon arazimizde elektrik, su mevcut olmakla beraber ana yol üzerinde bulunduğundan ulaşım sorunu kesinlikle bulunmamaktadır. Eşkel merkeze sadece 2 km. mesafede bulunan yerimiz Tirilye merkez 8 km. uzaklıkta olup kısa süre içinde fazlasıyla değer kazanacaktır.

Eşkelde satılık arsa ve ev

Eşkelde satılık arsa ve ev arayanların kesinlikle kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz yerimiz içinde zeytin ve meyve ağaçları bulunmakta olup kendi bahçenizden doğal beslenebilir, eşsiz havasını soluyarak ömrünüze ömür katabilirsiniz. Mudanya Esence yol üzerinde bulunan arsamız içinde kümes bulunmakla beraber 5500 m2 arsa ve ev için istenilen fiyat xxx bin TL’dir.

Her bütçeye uygun yatırımlık arsa ve araziler, müstakil evler için müşteri temsilcilerimiz ile temas kurmanız geleceğinizin yatırımını yapmanız için ilk adım olacaktır.

Eşkel satılık müstakil ev olarak sizlere sunduğumuz gayrimenkul satılmış olup Mudi Emlak portföyünde yer alan yüzlerce gayrimenkul arasından seçim yapmak için uzman müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır.

İlan No:MD-107

Call Now ButtonHemen Ara