Mudanya Eşkel uygun fiyata müstakil ev
Mudanya Eşkel uygun fiyata müstakil ev

Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyata Müstakil Ev

Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyata Müstakil Ev 110 m2 arsa içinde 2 katlı ve teraslı denize-merkeze yürüyüş mesafesinde, yola cephe gayrimenkul yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Ev

Mudanya satılık ev Eşkel Esence’de bulunmakta olup bu bölgede yer almak isteyenler için xxx.000.-Lira fiyata satılacak olan gayrimenkul elektrik-su bağlantıları hazır olup ihtiyaçtan emsallerinin altında satışa sunulmuştur. Mudanya satılık müstakil ev içinde öne çıkan gayrimenkul bahçeli ve yaz-kış kullanılabilecek yolu ile yatırım içinde kaçırılmayacak yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Mudanya Eşkel Satılık Ev

Mudanya Eşkel satılık ev bölgede 100 m2 arazilerin 70-80.000.-Lira’ya satıldığı düşünüldüğünde sizde fiyatın uygun olduğunu takdir edebilirsiniz. Eşkel Esence satılık ev arasında sizlere tavsiye ettiğimiz gayrimenkul resmi tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Bursa Mudanya gayrimenkul alınabilecek sahil köyleri arasında tercih edilen Eşkel-Esence yeni projelere yakınlığı ile de yoğun ilgi görmektedir. Eşkel Böceklik satılık arsa, tarla, zeytinlik seçeneklerini de Mudi Emlak portföyünde bulabileceğiniz gibi bize danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eşkel Satılık Müstakil Ev

Mudanya Eşkel satılık müstakil ev ufak masraflarla hemen oturuma hazır hale gelebileceği gibi sizde Bursa’nın en popüler sahil beldesinde yerinizi alabilirsiniz. Mudanya Eşkel Satılık Uygun Fiyata Müstakil Ev hakkında detaylı görüşmek için bizi arayabileceğiniz gibi satılık arsa, tarla, bahçe, villa, yazlık seçeneklerini ofisimizde de detaylı görüşebiliriz.

Evimiz satılmış olup farklı Eşkel müstakil bahçeli ev, yazlık, villa seçenekleri için Mudi Emlak arayabilirsiniz.

Hemen Ara