Mudanya Kumyaka merkezde satılık villa
Mudanya Kumyaka merkezde satılık villa

Mudanya Kumyaka Merkezde Satılık Villa

Mudanya Kumyaka Merkezde Satılık Villa 378 m2 üzerine kurulu 2 katlı müstakil ev ve bahçesi eşsiz doğası ile ünlü beldede unutulmaz günler geçirebilmenizi sağlayacaktır.

Kumyaka Satılık Villa

Kumyaka satılık villa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere tavsiye ettiğimiz müstakil ev xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup benzer arsalarla kıyaslandığında sadece arazi bedeline yakındır. Kumyaka’da satılık müstakil ev arayanlar için bulunmayacak imkan diyebileceğimiz villa içinde farklı ağaçları bulunurken aynı zamanda sahile sadece dakikalar içinde inebileceğiniz konumdadır.

Kumyaka Satılık Müstakil Ev

Kumyaka Satılık Müstakil Ev müstakil tapulu olup tapusunda 2 katlı kagir ev ve bahçe olarak belirtildiğinden belli bir kısmına kredi kullanılması da mümkün olabilir. Kumyaka satılık müstakil ev ana yola ve köy yoluna iki yönden cephe olup yılın her ayında aracınızla rahatlıkla giriş-çıkış yapabilirsiniz.

Mudanya Kumyaka Satılık Villa

Mudanya Kumyaka satılık villa hemen önünden sürekli toplu taşıma araçları geçmekte olup, sahile, merkeze, markete, camiye yakın konumu ile doğal hayatın tadını sürerken aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Kumyaka Satılık Villa ve Mudanya Köylerinde yatırımlık araziler, zeytinlikler, bağ, bahçe, müstakil ev seçeneklerini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-kumyaka-merkezde-satilik-villa 20170405_160201 kumyaka-satilik-ev kumyaka-satilik-mustakil-ev kumyaka-satilik-villa mudanya-kumyaka-da-satilik-ev mudanya-kumyaka-satilik mudanya-kumyaka-satilik-ev mudanya-kumyaka-satilik-evler mudanya-kumyaka-satilik-mustakil mudanya-kumyaka-satilik-villa mudanya-kumyaka-satilik-villalar

Hemen Ara