Mudanya Merkezde Deniz Manzaralı Satılık Daire

Mudanya Merkezde Deniz Manzaralı Satılık Daire 100 m2 3+1 daire sahile 20 metre mesafede olup kısa süre için kaçırılmayacak fiyatla sizlere sunulmuştur.

Mudanya Satılık Daire

Mudanya satılık daire almak isteyenler için lokasyonu ve deniz manzarası ile kaçırılmayacak fırsat evler arasında yer alan gayrimenkul için istenilen fiyat xxx.000.-TL dır. Mudanya satılık daire yeni açılan Adliye binası arkasında yer alırken merkeze dakikalar içinde inebileceğiniz gibi BUDO deniz otobüsü iskelesine de çok yakındır.

Mudanya Satılık Daireler

Mudanya satılık daireler içinde öne çıkan ev ana yola, alışveriş merkezlerine, yürüyüş alanlarına ve sosyal aktivitelere de yakın konumu ile sizinde beklentilerinizin karşılığını verecektir. Mudanyada satılık daire almak için uygun bir fırsat olan evin satışında sorun bulunmamakta olup aynı gün içinde işlemler bitirilebilir.

Mudanyada satılık daire

Mudanyada satılık daire deniz manzarası ile unutulmaz günler geçirebileceğiniz bir mekan kazanmanızın yanında aynı zamanda temiz havası ile de bulunmayacak bir lokasyondadır. Mudanya Satılık Daire ve Mudi Emlak portföyünde yer alan yüzlerce zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev, bağ evi seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden yetkililerimizle temas kurmanızı tavsiye ederiz.

Evimiz satılmış olup gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

mudanya-merkezde-deniz-manzarali-satilik-daire mudanyada-deniz-manzarali-daire mudanyada-satilik-daire mudanya-merkezde-satilik mudanya-merkezde-satilik-daire mudanya-merkez-satilik-daire mudanya-sahilde-satilik-daire mudanya-satilik-daire mudanya-satilik-daireler

Call Now ButtonHemen Ara