Satılık müstakil ev deniz manzaralı Bursa
Satılık müstakil ev deniz manzaralı Bursa

Satılık Müstakil Ev Deniz Manzaralı Bursa

Satılık Müstakil Ev Deniz Manzaralı Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma köyünde 170 m2 3 oda 2 salon, teraslı, bahçeli, resmi tapulu parsel doğanın, denizin, temiz havanın nimetlerinden yararlanmanızı sağlarken yatırım fırsatıdır.

Satılık Müstakil Ev

Satılık müstakil ev almak isteyenler için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata sahip olabilecekleri gayrimenkul son yıllarda Mudanya’nın en beğenilen sahili Mesudiye Ayazma sahili deniz manzaralı ve bölgenin tutulan mevkisindedir. Satılık müstakil ev Bursa Mudanya’da sizinde tercih edebileceğiniz özellikleri taşırken aynı zamanda lokasyonu ve fiyatı, manzarası ile kaçırılmaması gereken yatırımlık gayrimenkuldür.

Satılık Müstakil Ev Deniz Manzaralı

Satılık müstakil ev deniz manzaralı villa tarzında mimarisi ile sizinde beğeninizi kazanabileceği gibi 3 oda 2 salon evimiz önünde bahçesi ve terası ile tercih edilen bölgede sizinde yer almanızı sağlayabilir. Bursa Mudanya’da müstakil evler arasında öne çıkan villa denize ve merkeze yakın konumdadır Bursa Ayazma arsa fiyatları yoğun ilgi görmesi ve tercih edilen bölge olması ile her yıl prim yaparken şu anda resmi tapulu 100 m2 parsellerin 75-100.000.-Lira’dan başladığı düşünüldüğünde evimiz için istenilen fiyatın çok uygun olduğunuz sizde takdir edebilirsiniz. Bursa’da yatırım yapılacak bölge olarak sizlere önerdiğimiz Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Ayazma’da satılık her bütçeye uygun arsa, tarla, zeytinlik, bahçe için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Satılık Müstakil Evler Deniz Manzaralı

Satılık müstakil evler deniz manzaralı Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma’da yolu bulunmakta olup yaz-kış ulaşım imkanına sahipsiniz. Satılık Müstakil Ev Deniz Manzaralı Bursa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi Mesudiye-Ayazma sahilde bulunan ofisimizde görüşme gerçekleştirmek için yaşadığımız yoğunluk nedeniyle randevu almanızı rica ederiz.

Hemen Ara