Satılık tarla Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye
Satılık tarla Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye

Satılık Tarla Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye

Satılık Tarla Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye köyünde deniz manzaralı, müstakil tapulu, yerleşime 100 metre uzaklıkta arazi yatırımlık veya bağ evi yapmak için kaçırılmayacak fiyata satışa sunuldu.

Satılık Tarla Bursa Mudanya

Satılık tarla Bursa Mudanya ilçesinde her geçen gün değerine değer katan Mesudiye Ayazma köyünde yer alırken 2000 m2 arazi için kısa süreliğine 210.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Satılık Bursa tarla almak isteyenler için fiyatı, denize manzaralı olması ve yerleşime yakınlığı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz arazi yola 1 parsel yaklaşık 70 metre uzaklıktadır. Mudanya Bursa’da satılık tarlalar içinde öne çıkan parseli müstakil tapulu olması ve satışında sorun olmaması yanında uygun fiyatı ile lokasyonu da beğeninizi kazanacaktır.

Satılık Tarla Mudanya Mesudiye

Satılık tarla Mudanya Mesudiye köyünde sizlere doğa ile başbaşa kalma imkanı sağlarken eşsiz deniz manzarasında sizde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bursa’da nereden arazi alınır? sorusuna cevap arayanlar için Mudanya Mesudiye Ayazma bölgesinin yeni projelere yakınlığı ile zeytinlik, arsa, bahçe gibi gayrimenkullerin mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini de özellikle sizlere hatırlatmak isteriz.

Satılık Tarlalar Bursa Mudanya

Satılık tarlalar Bursa Mudanya denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve sizlere yıllardır güvenle hizmet veren Mudi Emlak portföyünde mutlaka sizinde hayalini kurduğunuz arazi bulunacaktır. Satılık Tarla Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye ilgili sorularınızı yanıtlamak ve farklı zeytinlik, arsa, bahçe, müstakil ev seçeneklerini incelemek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara