Satılık Tarla Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma

Satılık Tarla Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma denize yakın, 1/1000 imar planı içinde, evlerin yanında arazi emsallerinden uygun fiyatla portföyümüzden satışa sunulmuştur.

Satılık Tarla Bursa

Satılık tarla Bursa arayanlar için denize, çay bahçelerine, camiye, merkeze yakın konumu ile yatırımlık ya da gerekli izinler alınarak ev yapmak için uygun özelliklere sahip tarla niteliğindeki arazi xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunuldu. Satılık tarla Bursa’da uygun fiyata arazi almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki parsel denize sadece 200 metre uzaklıktaki lokasyonu ile sizinde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Satılık Tarla Mudanya

Satılık tarla Mudanya bölgesinin en yoğun ilgi gören beldesi Mesudiye Ayazma’da yer alırken emsallerinin 100 m2 si için 90.000-100.000.-Lira istenildiği düşünüldüğünde gerçekten kelepir fiyat olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Satılık tarlalar Mudanya‘da kelepir fiyata yatırımlık arazi hemen yanıbaşındaki komşu parselde elektrik, su altyapıları da bulunmaktadır. Satılık Emlak Mudanya’da almak isteyenlerin müstakil tapulu, 1/1000 imar planı içinde kalan parseli aynı zamanda özel parselasyon yapılarak satışını gerçekleştirmek de mümkün olduğundan yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir.

Satılık Tarla Bursa Mudanya

Satılık tarla Bursa Mudanya bölgesinde yüzlerce zeytinlik, tarla, bahçe, arsa, müstakil bahçeli ev, villa seçeneği ile sizlere yıllardır hizmet veren Mudi Emlak portföyünde sizinde hayalini kurduğunuz gayrimenkul mutlaka bulunacaktur. Satılık Tarla Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma detaylı bilgi alarak yeri görmek için bizi telefonla arayabileceğiniz gibi randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara