Bursa Mudanya Tarla
Bursa Mudanya Tarla

Bursa Satılık Tarla-Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Satılık Tarla ve Mudanya Satılık Tarla, Bursa’da arsa, Dönüm tarla Eşkel, Mudanya satılık tarlalar uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla deniz manzaralı, müstakil tapulu, 1/1000 İmar planına yakın 8 dönüm arazi kısa süreliğine x.xxx.000.-Lira fiyatla satışta. Bursa’da satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak uygun dönüm fiyat ile satışa sunulan arazi ana yola 300 metre, denize yaklaşık 700-800 metre uzaklıktadır. Bursa’da satılık tarla şehrin en ilgi gören bölgesi Mudanya Eşkel Esence’de yer alırken bağ evleri yakın konumu ile sizinde tercihiniz olabilir. Bursa’da uygun fiyatlı tarlalar Mudanya bölgesinde gayrimenkuller yüzlerce seçenekle portföyümüzde sizleri beklemekte olup arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, yazlık, müstakil bahçeli ev seçeneklerimizi görmeden karar vermememizi öneririz.

Satılık Tarla Bursa

Uygun fiyata tarla Bursa ili Mudanya ilçesi Eşkel-Esence mahallesinin en güzel konumunda yer alırken kapanmaz deniz manzaralı yeri kaçırmayın. Tarla Bursa’da satılık sizinde seçimini olabileceği gibi organik tarım yapmak için fırsat arazidir. Bursa tarla arayanlar için önerdiğimiz gayrimenkul Eşkel-Esence merkeze yaklaşık 1 km. şehir merkezine 50 km. Mudanya’ya yaklaşık 20 km. uzaklıktadır.

Bursa’da nereden yer alınır? Sorusunun yanıtı ağırlıklı olarak Mudanya olup özellikle yeni yatırımlar ile öne çıkan Eşkel Eğerce, Esence bölgesi yoğun ilgi görmektedir. Bursa’da tarla ilanları içinde bulunduğu lokasyon, uygun dönüm fiyatı ile öne çıkan arazi ana yola yakınlığı ve denize yakın konumu ile sizinde seçiminiz olabilir. Müstakil tek tapu arazi arayanlar içinde uygun olan satılık tarla Mudanya yanında Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Tirilye, Ayazma bölgesinde her bütçeye uygun gayrimenkuller için bizi arayabilirsiniz.

Bursa Mudanya Tarla

Bursa Mudanya tarla seçenekleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak portföyüne yeni eklenen gayrimenkulleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Mudi Emlak Mesudiye ofisimizde sizlere farklı arazi seçenekleri sunabileceğimiz gibi her bütçeye uygun gayrimenkul fırsatlarını büromuzda detaylı inceleyebiliriz. Bursa’da Mudanya Satılık arsa tarla fırsatının kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayabileceğiniz gibi yeri görmek için mutlaka randevu almanızı rica ederiz.

Bursa Mudanya Tarla
Bursa Satılık tarla
Bursa satılık tarla-Mudanya satılık tarla
Sahibinden satılık tarla
Satılık tarla
Bursa Satılık Tarla
Hemen Ara