Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Deniz Manzaralı Satılık Arsa Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma mahallesinde 1/1000 imar planı içinde tarla resmi tapulu uygun fiyat avantajıyla sizi bekliyor.

Deniz Manzaralı Arsa

Deniz manzaralı arsa 120 m2 arazi kısa süre için emsallerinden çok uygun fiyatla 425.000.-Lira karşılığında sizin olabileceği fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Bursa deniz manzaralı arsa evlere komşu olup sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz parsel elektrik-su bağlantıları hemen yanı başındadır. Bursa sahil köylerinde satılık arsa tarla almak isteyenler için önerdiğimiz arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup hızla gelişmekte olan bölgede sizde yer alabilirsiniz.

Bursa Deniz Manzaralı Arsa

Bursa deniz manzaralı arsa tarla ve bahçe arayanlara yıllardır güvenle hizmet sunan Mudi Emlak portöfyünde herkesin bütçesine uygun seçenekli araziler bulunmakta olup fırsatlardan yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bursa Mudanya satılık deniz manzaralı arsa olarak sizlere sunduğumuz parsel tapusunda tarla niteliğinde olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlünde gerçekleşecektir. Mesudiye satılık arsa tarla seçenekleri yanında Ayazma, Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce arazi fırsatları için sosyal medya kanalları Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest dan Mudi Emlak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bursa’da deniz manzaralı satılık arsalar içinde fiyat ve bulunduğu konum ile öne çıkan parselleri mutlaka incelemenizi öneririz. Bursa Mudanya satılık arsa fırsatları sunduğumuz portföyümüzde herkesin kesesine uygun alternatfiler rahatlıkla bulunabilir. Bursa Mesudiye Ayazma köyü en geniş portföye sahip emlak firması olarak Eşkel, Tirilye, Eğerce bölgesinde de arsa, tarla, zeytinlik, müstakil ev seçenekleri de sizleri beklemektedir. Denize sıfır veya denize yakın arsa, arazi 100 m2 den başlayan ölçülerde emlak firmamızda mevcuttur.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa seçenekleri ile her bütçeye uygun fiyatlarla her bütçeye uygun seçenekler sunan firmamız ofisi Mesudiye-Ayazma sahilde olup yaşanan yoğunluktan randevu almanızı rica ederiz. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Arsa hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi geç kalmadan aramanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa
Deniz manzaralı arsa
Bursa deniz manzaralı satılık arsa
Bursa Mudanya satılık arsa
Mudanya deniz manzaralı arsa
Hemen Ara