Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa Mesudiye Ayazma mahallesinde 1/1000 imar planı içinde, resmi tapulu tarla uygun fiyat avantajıyla sizi bekliyor.

Deniz Manzaralı Arsa

Deniz manzaralı arsa 94 m2 arazi kısa süre için emsallerinden çok uygun fiyatla 75.000.-Lira karşılığında sizin olabileceği fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Bursa deniz manzaralı arsa evlere komşu olup sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz parsel elektrik-su bağlantıları hemen yanı başındadır. Bursa sahil köylerinde satılık arsa tarla almak isteyenler için önerdiğimiz arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup hızla gelişmekte olan bölgede sizde yer alabilirsiniz.

Bursa Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa deniz manzaralı satılık arsa tarla ve bahçe arayanlara yıllardır güvenle hizmet sunan Mudi Emlak portöfyünde herkesin bütçesine uygun seçenekli araziler bulunmakta olup fırsatlardan yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bursa Mudanya satılık deniz manzaralı arsa olarak sizlere sunduğumuz parsel tapusunda tarla niteliğinde olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlünde gerçekleşecektir. Mesudiye satılık arsa tarla seçenekleri yanında Ayazma, Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce arazi fırsatları için sosyal medya kanalları Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest dan Mudi Emlak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa seçenekleri ile 55.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla her bütçeye uygun seçenekler sunan firmamız ofisi Mesudiye-Ayazma sahilde olup yaşanan yoğunluktan randevu almanızı rica ederiz. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi geç kalmadan aramanızı tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara