Tirilye Zeytinbağı satılık arsa
Tirilye Zeytinbağı satılık arsa

Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsa

Tirilye Zeytinbağı Satılık Arsa full deniz manzaralı, liman hemen üzerinde ve çevresinde evler bulunan lokasyonu ile sizlere eşsiz bir yatırım yapma fırsatı olarak sunulmuştur.

Zeytinbağı Satılık Arsa

Zeytinbağı satılık arsa olarak sizlere sunduğumuz parsel müstakil tapulu olup 126 m2 için istenilen fiyat kısa süre için sadece xxx.000.-Lira dır. Tirilye satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında yer alan arazinin yanlarında evler bulunduğundan elektrik ve su bağlantıları yapabilmek çok kolay olacaktır. Mudanya Zeytinbağı satılık arsa doğa ve tarih ile iç içe yaşayabilmenizi sağlayacağı gibi ana yola yakın olması da ayrı bir avantajdır.

Zeytinbağı Tirilye Satılık Arsa

Zeytinbağı Tirilye satılık arsa emsal 100 m2 fiyatları 180-200 bin Lira civarında fiyatlandırılırken portföyümüzde yer alan parsel için istenilen rakam çok uygundur. Mudanya Tirilye bölgesi her geçen gün daha da değerlenmekte olup aynı zamanda turistik ve tarihi dokusunun tanınmasıyla İstanbul başta olmak üzere yatırımcıların ilk tercih ettiği bölgelerin başında yer almaya başlamıştır.

Mudanya Zeytinbağı satılık arsalar

Mudanya Zeytinbağı satılık arsalar ve zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev portföyü ile herkesin bütçesine hitap eden Mudi Emlak portföyünde sizlerinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkuller rahatlıkla bulunabilir. Zeytinbağı satılık arsa satın almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için Kumyaka otobüs durağı yanında yer alan ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Tirilye Satılık Arsa yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Uygun fiyata Mudanya satılık arsa, zeytinlik, tarla fırsatları için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara