Satılık arsa Eşkel
Satılık arsa Eşkel

Eşkel Bursa Satılık Arsa Bahçe

Eşkel Bursa Satılık Arsa Bahçe 390 m2 resmi tapulu, denize yakın, merkeze yürüme mesafesinde, evlere komşu arazi uygun fiyat satışa sunuldu.

Eşkel Bursa

Eşkel Bursa yer satın almak isteyenler için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi kaçırılmayacak fırsattır. Eşkel Bursa satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi evlere yakın konumdadır. Bursa Eşkel arsa fiyatları her yıl artış gösterirken şu anda ortalama 100 m2 120-140.000.-Lira aralığındadır. Mudanya Eşkel arası yaklaşık 20 km. olup merkeze yakın konumdaki arazi sizinde beklentilerinizi karşılayabilir. Eşkel’de satılık arsa tapusunda bahçe niteliğinde olup imar planı yakınındadır.

Satılık Arsa Eşkel

Satılık arsa Eşkel Esence’de denize yakın araziler arasında fiyat ve lokasyon olarak öne çıkan gayrimenkul hemen yanında alt yapı mevcuttur. Bursa’da yatırımlık arazi denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde Mudanya deniz manzaralı, denize sıfır, resmi tapulu uygun fiyatlı yerleri görmeden karar vermeyin. Satılık arsa bahçe resmi satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde yapılacak olup sorun bulunmamaktadır.

Eşkel arsa bahçe ilanları içinde öne çıkan parsel Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Tirilye bölgesinin konumuna ve özelliklerine göre en uygun arazidir. Eşkel Emlak Mudi olarak fırsat araziler hakkında ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Facebook hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Arsa Bahçe Bursa

Arsa Bahçe Bursa Eşkel satılık arsa arazi fırsatını kaçırmamak için bizi arayabilir ya da Mudi Emlak ofisimizde görüşme gerçekleştirebilir. Sahibinden satılık arsa bahçe ilanları sitemizde bulabileceğiniz gibi her yıl prim yapan bölgede sizde yer alabilirsiniz. Eşkel Bursa Satılık Arsa Bahçe fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Satılık arsa Eşkel
Eşkel Bursa arsa
Arsa bahçe Bursa
Eşkel Bursa
Bursa satılık arsa
Hemen Ara