Mudanya Eşkel müstakil tapu satılık arazi
Mudanya Eşkel müstakil tapu satılık arazi

Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi

Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi 144 m2 evlere komşu, elektrik-su bağlantıları yan parselde, uygun fiyatlı arsa yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Arazi

Mudanya satılık arazi almak isteyenler için kısa süreliğine 110.000.-Lira fiyatla satılacak olan arsa bahçe niteliğinde olup bölgede müstakil tapulu olan nadir yerlerdendir. Mudanya satılık arazi arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi hemen yanlarında evler bulunmakta olup altyapı olarak elektrik-su yandaki parsellerde mevcuttur.

Eşkel Satılık Arazi

Eşkel satılık arazi bölgede 100 m2 yerlerin 120-150.000.-Lira aralığında satıldığı sezonda kelepir fiyatla yatırımlık arazi olarak da değerlendirilebilir. Mudanya köyleri içinde öne çıkan ve hızla gelişen Eşkel bölgesi yapılmakta olan Teknosab’a yakın konumu ile hızla gelişirken sizde bölgede yer almak için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Denize ve merkeze yaklaşık 750 metre yakınlıkta bulunan Eşkel satılık arazi sizinde tercihiniz olabileceği gibi Esence bölgesinde her bütçeye uygun arsa, tarla, zeytinlik seçenekleri içinde bizi arayabilirsiniz.

Mudanya satılık arazi arsa ve tarla seçeneklerini inceleyebileceğiniz Mudi Emlak Sahibinden, Instagram, Twitter, Facebook sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edip takip ederek fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Satılık Arazi

Mudanya Eşkel satılık arazi kısa süre için ihtiyaçtan kelepir fiyatla satışa sunulurken deniz manzaralı arsa, tarla, bahçe seçenekleri ile bölgenin en köklü gayrimenkul firması Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi öneririz. Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi görmek ve farklı seçenekler için bilgi almak için telefonla görüşebileceğimiz gibi randevu alarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi
Mudanya satılık arazi
Eşkel satılık arazi
Call Now ButtonHemen Ara