Mudanya Eşkel müstakil tapu satılık arazi
Mudanya Eşkel müstakil tapu satılık arazi

Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi

Mudanya Satılık Arazi, Bursa Eşkel Esence sahilde müstakil tapulu 144 m2 evlere komşu, uygun fiyatlı arsa yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Arazi

Mudanya satılık arazi almak isteyenler için kısa süreliğine 140.000.-Lira fiyatla satılacak olan arsa bahçe niteliğinde olup bölgede müstakil tapulu olan nadir yerlerdendir. Mudanya’da satılık arazi arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arsa hemen yanlarında evler bulunmakta olup altyapı olarak elektrik-su yandaki parsellerde mevcuttur. Mudanya Eşkel satılık araziler içinde uygun fiyat ve merkeze,denize yakın konumu ile kaçırılmayacak gayrimenkuldür. Mudanya’da satılık arsa bahçe arayanlar için önerdiğimiz gayrimenkul müstakil tapulu, denize yaklaşık 750 metre uzaklıktadır. Eşkel Emlak Mudi olarakk bölgenin en eski gayrimenkul firmasında herkese uygun alternatifleri bulabilirsiniz.

Eşkel Satılık Arazi

Eşkel satılık arazi bölgede 100 m2 yerlerin 120-150.000.-Lira aralığında satıldığı sezonda kelepir fiyatla yatırımlık arazi olarak da değerlendirilebilir. Mudanya köyleri içinde öne çıkan ve hızla gelişen Eşkel bölgesi yapılmakta olan Teknosab’a yakın konumu ile hızla gelişirken sizde bölgede yer almak için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Denize ve merkeze yaklaşık 750 metre yakınlıkta bulunan Eşkel satılık arazi sizinde tercihiniz olabileceği gibi Esence bölgesinde her bütçeye uygun arsa, tarla, zeytinlik seçenekleri içinde bizi arayabilirsiniz.

Mudanya Eşkel satılık arsa ve tarla seçeneklerini inceleyebileceğiniz Mudi Emlak Sahibinden, Instagram, Twitter, Facebook sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edip takip ederek fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bursa Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma bölgelerindeki satılık arazilerinizi bizimle çalışarak doğru fiyatlandırma ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı sahibinden satılık arsa arazi ilanları hakkında detaylı görüşmek için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa kısa süre için ihtiyaçtan kelepir fiyatla satışa sunulurken deniz manzaralı arsa, tarla, bahçe seçenekleri ile bölgenin en köklü gayrimenkul firması Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi öneririz. Mudanya Eşkel Müstakil Tapu satılık arsa görmek ve farklı seçenekler için bilgi almak için telefonla görüşebileceğimiz gibi randevu alarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Mudanya Eşkel Müstakil Tapu Satılık Arazi
Mudanya satılık arazi
Eşkel satılık arazi
Hemen Ara