Bursa Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsa
Bursa Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsa

Bursa Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa

Bursa Mesudiye satılık Arsa, Mesudiye’de deniz manzaralı arsalar, Bursa Mudanya Ayazma sahilde arsalar, parsel uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Mesudiye Arsa

Bursa Mesudiye arsa satın almak isteyenler için 100 m2 fiyatı 400.000.-Lira’dan satılacak olan parsellerden şu an için 4 adet bulunmakta olup arzu edilirse 100-200-300-400 m2 satın alabilirsiniz. Bursa Mesudiye’de satılık arsa alternatifleri içinde lokasyonu, fiyatı ve resmi hisseli tapulu olması sayesinde sizinde tercihiniz olabileceğini düşündüğümüz parseller içinden sizde beğendiğinizi satın alarak doğanın, temiz havanın, denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bursa Mesudiye Satılık Arsa

Bursa Mesudiye’de satılık arsa 1/1000 imar planı içinde yer alırken tapusunda tarla niteliğinde yazmakla beraber Mudanya Belediye’sinde 6.5 metre yükseklikte yapıya gerekli müsadeler alınarak müsait olduğunu online öğrenebilirsiniz. Bursa Mudanya sahil köylerinde satılık arsa, tarka, bahçe, müstakil ev, yazlık, bahçeli evler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parseller yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Bursa Mesudiye arsa ve deniz manzaralı tarla uygun fiyatla yüzlerce seçenekle portföyümüzde sizleri beklerken bölgenin gözdesi Ayazma, Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye bölgelerindeki araziler için bizi arayarak bilgi alabileceğiniz gibi randevu alarak ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Mudanya Mesudiye sahilde arsa fırsatları yanında sizinde gayrimenkullerinizin doğru fiyatlandırma ile kısa sürede satılması için bizimle temas kurabilirsiniz. Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Ayazma sahilde, denize yakın, manzaralı arazi seçenekleri de portföyümüzde bulunmaktadır. Mesudiye Emlak Mudi olarak sizlere sunulan yüzlerce seçenek içinden biri sizin bütçenize ve hayallerinize uygun olabilir. Denize sıfır satılık arsa almayı düşünenler içinde dönüm veya parsel olarak alternatifleri de incelemenizi öneririz.

Bursa Ayazma Satılık Arsa

Bursa Ayazma satılık arsa araç takas seçenkleri de değerlendirilebileceği gibi Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun, hayal ettiğiniz yaşam alanını oluştırabileceğiniz gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa fırsatını kaçırmamak ve hızla gelişen bölgede yatırım yapmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mesudiye Ayazma Sahilde Satılık Arsa
Bursa Mesudiye Arsa
Bursa Mesudiye satılık arsa
Bursa Ayazma satılık arsa
Hemen Ara