Bursa satılık arazi
Bursa satılık arazi

Bursa Satılık Arazi-Satılık Arazi Mudanya

Bursa satılık arazi, denize sıfır, asfalta cephe, Mudanya Mesudiye, Ayazma köyü sahil evlere komşu, müstakil tapulu parsel satışa sunuldu.

Bursa Satılık Arazi

Bursa satılık arazi şehrin en beğenilen sahil beldesi Mudanya Mesudiye Ayazma sahilde 1.800 m2 müstakil tapuludur. Denize sıfır tarla niteliğindeki parsel asfalt yola cephe olup 2.450.000.-Lira fiyata satılacaktır. Bursa’da satılık arazi satın almak isteyenler için kaçırılmayacak konum ve fiyatta olan parsel evlere komşudur. Elektrik-su bağlantıları hemen yanı başında olan gayrimenkulün yanındaki 100 m2 araziler 350-400.000.-Lira aralığında satılmaktadır. Mudanya sahil köyleri içinde en beğenilen Mesudiye Ayazma her yıl binlerce tatilcinin tercihi olmaktadır. Denize yaklaşık 300 metre uzaklıktaki arazi asfalt yola 30 metre cephelidir.

Satılık Arazi Bursa

Satılık arazi Bursa Mudanya köylerinde müstakil tapulu, yatırımlık arsa almak isteyenler için fırsat değerindedir. Uygun fiyatlı Satılık arazi Bursa’da deniz kenarında ve yaz-kış ulaşım imkanı bulabileceğiniz arsa sizinde doğa ve deniz keyfi sürmenizi sağlayacaktır. Bursa arsa tarla fiyatları her geçen gün artarken 100 m2 den başlayan en uygun arazi seçenekleri için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mesudiye köyü mesafesi yaklaşık 50 km. Mudanya Ayazma uzaklık 30 km. olup arazinin önünden minibüsler geçmektedir.

Bursa Mudanya satılık araziler arayanlar için önerdiğimiz gayrimenkul gibi sizinde gayrimenkullerinizin satışından bizi tercih edebilirsiniz.  Bursa Mudanya arsa tarla kelepir gayrimenkullerden ilk siz haberdar olmak isterseniz sizde Mudi Emlak sosyal medya hesaplarını takip etmelisiniz. Bölgenin en geniş portföye sahip emlak firması olarak yıllardır güvenle tercih edilen firmamız ofisi Mesudiye-Ayazma sahil mevkisindedir. Bursa Mudanya Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Eğerce, Esence müstakil ev, yazlık, arsa, tarla her bütçeye uygun sahibinden emlak ilanları sitemizde ulaşabilirsiniz.

Mudanya Satılık Arazi

Mudanya satılık arazi fırsatından yararlanmak ve yeri görmek için geç kalmadan bizi arayarak randevu almanız gerekmektedir. Her bütçeye uygun fiyatlarla yüzlerce seçenek içinden sizde beklentilerinize uygun gayrimenkulü portföyümüzde rahatlıkla bulabilirsiniz. Mudanya Tapu Müdürlüğünde satış işlemleri gerçekleştirilecek Bursa’da satılık arazi hakkında detaylı görüşmek ve farklı alternatifleri incelemek için sizlere 1 telefon uzaklıktayız.

Hemen Ara