Bursa deniz manzaralı arsa tarla
Bursa deniz manzaralı arsa tarla

Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla

Satılık Arsa Tarla, Bursa Deniz Manzaralı Arazi, Bursa Deniz Manzaralı arsalar,Mudanya, Mesudiye, Ayazma’da arazi arayanlara özel 1/1000 imar planı içinde, resmi tapuludur.

Satılık Arsa Tarla

Satılık arsa ve tarla arayanlar için kısa süreliğine 425.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindedir. Bursa Mudanya satılık arsa içinde öne çıkan parsel 1/1000 imar planı içinde yer alırken hemen yanı başındaki evde elektrk-su bağlantıları bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Facebook dan bizi takip ederek yatırımlık deniz manzaralı arsa fırsatlarıdan ilk sizin haberinizin olmasınıı sağlayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Arsa

Deniz manzaralı arsa Bursa’nın en çok tercih edilen şirin beldesi Mudanya Mesudiye Ayazma’da yer alırken denize dakikalar içinde ulaşabileceğiniz arazi sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya deniz manzaralı arsa olarak satışa sunduğumuz satılık parseller tapusunda tarla niteliğindedir. Mudi Emlak portföyünden satılacak olan deniz manzaralı parseller ormana karşı sizinde doğal yaşamın keyfini sürmenizi sağlayabilir. Eşkel, Esence, Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Ayazma, Eğerce, Mesudiye’de yatırımlık arazi, bahçe, zeytinlik, arazi seçenekleri portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa deniz manzaralı arsa tarla sahibi iseniz ve arazinizin kısa sürede uygun fiyatla satılması istiyorsanız sizde bizi arayabilirsiniz. Bursa Mudanya arsa tarla ve arazi seçenekleri ile her bütçeye uygun seçeneklerin bulunduğu Mudi Emlak bölgesinde lider konumdadır. 100 m2 den başlayarak arzu ettiğiniz ölçülerde farklı nitelikte arazi seçenekleri de portföyümüzde bulabilirsiniz. Hobi bahçesine uygun arsa tarla seçenekleri de bulabileceğiniz firmamızda 1/1000 imar planı içinde, özel parselasyon yapılmış gayriemnkulleri de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Bursa satılık deniz manzaralı arsa fırsat fiyat ve sizinde beğeninizi kazanacak özellikleri ile sizleri beklerken acele etmenizi öneririz. Mudi Emlak ofisleri Mesudiye-Ayazma ve Eşkel-Esence sahilde olup taklitlerimizden sakınmanız konusuna özellikle dikkat çekeriz. Bursa Deniz Manzaralı Arsa Tarla hakkında ayrıntılı bilgi almak, randevu alarak görüşmek ve yeri görmek için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla
Satılık deniz manzeralı arsa tarla
Bursa deniz manzaralı arsa
Bursa deniz manzaralı arsa tarla
Hemen Ara