Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla

Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla Mudanya Mesudiye Ayazma’da orman ve doğa içinde hayran kalacağınız arazi sahile-merkeze yakın, 1/1000 imar planı içinde, resmi tapuludur.

Satılık Arsa Tarla

Satılık arsa tarla arayanlar için kısa süreliğine 90.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindedir. Bursa Mudanya satılık arsalar içinde öne çıkan parsel 1/1000 imar planı içinde yer alırken hemen yanı başındaki evde elektrk-su bağlantıları bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Facebook dan bizi takip ederek yatırımlık deniz manzaralı arsa fırsatlarıdan ilk sizin haberinizin olmasınıı sağlayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Arsa

Deniz manzaralı arsa Bursa’nın en çok tercih edilen şirin beldesi Mudanya Mesudiye Ayazma’da yer alırken denize dakikalar içinde ulaşabileceğiniz arazi sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya deniz manzaralı arsa olarak satışa sunduğumuz satılık parseller tapusunda tarla niteliğindedir. Mudi Emlak portföyünden satılacak olan deniz manzaralı parseller ormana karşı sizinde doğal yaşamın keyfini sürmenizi sağlayabilir. Eşkel, Esence, Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Ayazma, Eğerce, Mesudiye’de yatırımlık arazi, bahçe, zeytinlik, tarla, satılık arsa seçenekleri portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Bursa satılık deniz manzaralı arsa fırsat fiyat ve sizinde beğeninizi kazanacak özellikleri ile sizleri beklerken acele etmenizi öneririz. Bursa Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla hakkında ayrıntılı bilgi almak, randevu alarak görüşmek ve yeri görmek için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara