Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye satılık zeytinlik
Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Zeytinlik ana asfalt yola cephe, denize yaklaşık 500 metre uzaklıkta, resmi tapulu ve evlere komşu olma özelliklerinin yanında uygun fiyatı ile de emsallerinden öne çıkmaktadır.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında yer alırken 472 m2 arazi için 250.000.-Lira istenilmektedir. Bursa’da satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel resmi hisseli tapulu olup özel parselasyon yapılmış ve yol payları çıktıktan sonra 418 m2 net alan kalacaktır. Bursa Mudanya satılık zeytinlik arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz parsel içinde yetişkin 16 ağaç bulunmakta olup komşu araziler içinde villa tarzı konutlar bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik asfalt yola cephe olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda doğanın ve denizin keyfini yaşayabilme imkanı bulabilirsiniz. Mesudiye satılık arsa zeytinlik doğayla başbaşa yaiamanız için kaçırılmaz bir fırsat değerindedir. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma bölgesi Teknosab projesi ile hızla prim yapan bölgede yer almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parseller ayrı ayrı 209 m2 de satın alınabilecektir.

Bursa Mudanya Ayazma Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Ayazma satılık zeytinlik yatırım içinde kaçırılmayacak fırsat araziler arasında yer alırken Eşkel, Esence, Tirilye, Eğerce, Kumyaka’da tarla, bahçe, arsa, arazilerde herkese hitap eden portföyümüzde bulunmaktadır. Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye satılık zeytinlik hakkında detaylı görüşmeyi ofisimizde yapabileceğimiz gibi telefonla da detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara