Bursa Mudanya deniz manzaralı imarlı tarla
Bursa Mudanya deniz manzaralı imarlı tarla

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı İmarlı Tarla

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı İmarlı Tarla 102 m2 net, yerleşimin yanında fırsat arazi Mesudiye-Ayazma sahiline yakıın olup kısa süreliğine fırsat fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa İmarlı Tarla

Bursa imarlı tarla almak isteyenler için emsal fiyatlarının altında 90.000.-Lira’ya satışa sunulan arazi içinde 3 parsel bulunmakta olup arzu edilirse 357 m2 olarak da satın alınması mümkündür. Bursa’da satılık tarla niteliğinde 1/1000 imar planın içinde yer alan parsel resmi hisseli tapulu satışı yapılacak olup özel parselasyon yapılmış ve gerekli izinler alınarak ev yapılabilecek özelliklere sahiptir.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla yatırımlık araziler içinde öne çıkarken yeni yapılacak projelere yakınlığı ve gelişmekte olan bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak gayrimenkuldür. Mudanya’da deniz manzaralı tarla yakınında elektirik, su gibi altyapılarda bulunmakta olup dünya sıralamasına giren temiz havaya sahip bölgede yer almak isteyen yeni sahibini beklemektedir.

Bursa Mudanya İmarlı Tarla

Bursa Mudanya imarlı tarla başta olmak üzere herkesin hayal ettiği emlak seçeneklerini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun bir gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı İmarlı Tarla hakkında bilgi almak, yeri görmek veya farklı zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa, bağ seçenekleri için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara