Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık bahçe
Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık bahçe

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Bahçe

Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık bahçe 157 m2 müstakil tapulu, hobi bahçesi veya bağ evine uygun arazi uygun fiyat avantajıyla satışa sunuldu.

Bursa Satılık Bahçe

Bursa satılık bahçe kısa süreliğine ihtiyaçtan xx.000.-Lira fiyata satılacak olup bölgede bulamayacağınız avantajlı fiyatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bursa satılık bahçe arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz müstakil tapulu arazi bölgenin en yoğun ilgi gören tatil beldesi Mesudiye-Ayazma’da yer alırken bağ evi ve müstakil bahçeli eve komşu olup köy yerleşimine yaklaşık 250 metre uzaklıktadır.

Bursa Mudanya Satılık Bahçe

Bursa Mudanya satılık bahçe almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi denize kuşbakışı 2 kilometre uzaklıkta olup deniz manzarası, temiz havası, bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile sizinde beklentilerinizi karşılayabilir. Mudanya’da satılık bahçe ve arsalar denild.iğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsel içine gerekli izinler alınarak sizde hayalini kurduğunuz ortamı oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı Bursa’da arsalar içinde öne çıkan arazinin satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup nitliği bahçe olarak geçmektedir.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Bahçe

Bursa Mudanya deniz manzaralı bahçe ticaretin ilk kuralı alırken kazanmanızı sağlayacak gayrimenkul yatırımı olarak sizlere tavsiye edilirken Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Eğerce’de satılık arsa, tarla, bahçe, zeytinlik için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Bahçe hakkında detaylı bilgi almak ve yatırımlık arazi fırsatını kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara