Bursa Mudanya deniz manzaralı villa imarlı arsa
Bursa Mudanya deniz manzaralı villa imarlı arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Villa İmarlı Arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Villa İmarlı Arsa 324 m2 evlere komşu, müstakil tapulu, mera arazisine komşu, uygun fiyata arazi yeni sahibini bekliyor.

Bursa Deniz Manzaralı Arsa

Bursa deniz manzaralı arsa yeni yatırımları ile ilgi gören Mudanya Mesudiye Ayazma mahallesinde yer alırken kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulmuştur. Bursa deniz manzaralı satılık arsa 1/1000 imar planı içinde yer alan arazi müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun olmayan parsel hızla gelişmekte olan bölgede yer almak isteyenler için yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa evlere komşu parsel elektrik-su bağlantıları yanıbaşında yer alan arazi bölgenin en beğenilen Maşat mevkiinde sizi beklemektedir. Mudanya satılık arsalar içinde öne çıkan tarla niteliğindeki parsel satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecek olup resmi tapuludur. Bursa Mudanya’da nerden yer alınır? sorusuna yanıt arayanlara tavsiye ettiğimiz Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma, Eğerce, Tirilye satılık arsalar, zeytinlikler, tarlalar, müstakil evler portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma’ya kadar yüzlerce seçenekle herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçeneklerini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Villa İmarlı Arsa yatırım fırsatı için geç kalmadan bizi aramanız ve detaylı bilgi almanız yeterli olacaktır.

Bursa Mudanya deniz manzaralı villa imar planı içinde arsa satılmış olup farklı seçenekler için bizi arayabilir ya da sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz.

 

 

Hemen Ara