Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Yatırımlık Arsa Fırsatı

Yatırımlık arsa Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma’da kapanmaz deniz manzaralı, uygun fiyata, resmi tapulu, sahile yakın arazi fırsatı kaçırmayın.

Yatırımlık Satılık Arsa

Yatırımlık satılık arsa almayı düşünenler için Bursa en güzel sahilinde 120 m2 tarla niteliğindeki arazi kısa süre için 135.000.-Liraya sizin olabilir. Bursa’da yatırımlık arsalar içinde uygun fiyatı ve kapanmaz deniz manzaralı konumu ile sizinde seçiminiz olabilecek gayrimenkul resmi tapuludur. Evlere komşu, sahile-merkeze yakın, full deniz manzaralı arazi elektrik-su altyapısı da hemen yanı başındadır. Bursa Mudanya yatırımlık tarlalar içinde fark yaratan arazi satış işlemleri Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup satışında sorun bulunmamaktadır.

Bursa Yatırımlık Satılık Arsa

Bursa yatırımlık satılık arsa arayanlar için hesaplı fiyatı ile sizlere önerdiğimiz gayrimenkul Mudanya Mesudiye Ayazma köyündedir. Deniz manzaralı yatırımlık arazi tarla almak isteyenlerin ilk tercih olan Mudi Emlak portföyünden satılacak gayrimenkul özel parselasyon yapılmıştır. Bursa Mudanya satılık arsa tarla özel parselasyon planında yolu bulunmakta olup sizinde beğeninizi kazanacak özelliklere sahiptir. Mudanya deniz kenarında tarla hızla gelişen ve yoğun ilgi gören bölgede yer alırken imara açılacak bölgeler arasında olabileceği gibi bölgede imar çalışmaları sürmektedir.  

Mudanya köylerinde yatırımlık tarla, arsa, arazi seçenekleri en geniş portföye sahip Mudi Emlak portföyünde yer almaktadır. Bursa ve Mudanya satılık arsa sahiplerinin de özel çalışmalarla yerlerinin satışı noktasında çalışabilecekleri Mudi Emlak görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Hem uygun fiyata hem yatırım yapabileceği bölge neresi olur? Sorusuna ağırlıklı verilen yanıt Bursa Mudanya köyleri Mesudiye, Eğerce, Ayazma, Eşkel, Tirilye olurken bölgemizi görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Araç takas teklifleri değerlendirilebilecek Bursa Mudanya satılık arsa, tarla, zeytinlik seçenekleri içinde bizi arayabilirsiniz.

Mudanya Yatırımlık Arsalar

Mudanya yatırımlık arsalar içinde öne çıkan sizlere sunduğumuz gayrimenkul hakkında detaylı görüşmek için bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyata yatırım fırsatı olarak değerlendirebileceğiniz arazi görmek için mutlaka randevu almanız rica edilmektedir. Mudi Emlak sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek yatırımlık araziler hakkında ilk bilgiye sizin haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz. Bursa köylerinde satılık arsalar yatırımlık alınabilecek alternatifleri kaçırmamak için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara