Bursa Mudanya denize merkeze yakın arazi
Bursa Mudanya denize merkeze yakın arazi

Bursa Mudanya Denize Merkeze Yakın Arazi

Bursa Mudanya denize merkeze yakın arazi arsa arayanlar için Mesudiye Ayazma’da satışa sunulan satılık zeytinlik ana yola yakın sahile kuşbakışı yaklaşık 1 kilometre uzaklıktadır.

Bursa Denize Yakın Arazi

Bursa denize yakın arazi almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz 1.050 m2 müstakil tapulu arazi 275.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacaktır. Mudanya Bursa en kıymetli köyleri arasında ilk sıralarda yer alan Mesudiye Ayazma yeni yatırımlara yakınlığı ve her geçen gün doğal yaşama duyulan özlemle birlikte gelişmekte ve prim yapmaktadır. Bursa Mudanya’da denize yakın arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun seçenekler bulunmaktadır. Sosyal medya Instagram, Twitter, Pinterest, Youtube den Mudi Emlak takip ederek Mudanya denize yakın arsa ve arazi seçeneklerinden ilk olarak sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Mudanya Denize Yakın Arazi

Mudanya denize yakın arazi hemen yanında müstakil ev bulunmakta olup elektrik-su bağlantılarına yakın konumu yanında sahile-merkeze yakın olmasıyla da sizin tercihiniz olabilir. Bursa Mudanya köylerinde denize yakın arsalar içinde öne çıkan zeytinlik tapulu arazi müstakil tek tapu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Deniz kenarında arazi alarak hem yatırım yaparken doğanın ve denizin keyfini sürmek isteyenler için önerdiğimiz gayrimenkul sizinde hayalini kurduğunuz Mudanya Emlak olabilir.

Bursa Mudanya Denize Yakın Arazi

Bursa Mudanya denize yakın arazi hakkında detaylı bilgiye Mudi Emlak arayarak ulaşabileceğiniz gibi Mesudiye Ayazma sahilde bulunan ofisimizde de Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Eğerce, Esence, Mesudiye, Ayazma satılık arsalar değerlendirebiliriz. Bursa Mudanya Denize Merkeze Yakın Arazi fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Bursa denize yakın arazi
Bursa Mudanya denize yakın arazi
Bursa Mudanya denize yakın arsa
Hemen Ara