Bursa Mudanya denize sıfır satılık arsa
Bursa Mudanya denize sıfır satılık arsa

Bursa Mudanya Denize Sıfır Satılık Arsa

Bursa denize sıfır arsa 150 m2 bölgede eşine az rastlanır, yerleşime komşu, sahilin en güzel noktasında yer alan arazi emsallerinden uygun fiyatla satışa sunuldu.

Bursa Denize Sıfır Arsa

Bursa denize sıfır arsa bölgenin en hızlı gelişen bölgesi Mudanya Eşkel-Esence sahilde yer alırken kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satılacaktır. Bursa Mudanya’da denize sıfır arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel resmi hisseli tapulu olup akrabalar arasında yer paylaşımı yapılmış ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa’nın en güzeli sahili ve temiz havası ile dünya sıralamasına giren bölgede yer almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi yerleşime ve turistik işletmelere komşu konumu ve uygun fiyatı ile yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir.

Mudanya Denize Sıfır Arsa

Mudanya denize sıfır arsa tapusunda bahçe niteliğinde olup denize ve yerleşime uzak, yolu olmayan 100 m2 arazilerin 130-150.000.-Lira fiyata satıldığı bölgede sizde yer alarak karlı bir yatırıma imza atabilirsiniz. Mudanya denize sıfır arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi alışveriş merkezi, cami, markete yakın konumdadır. Bursa’da yatırım yapılabilecek bölgeler arasında ilk sırada yer alan Mudanya Eşkel-Esence yapılmakta olan Teknosab projesine yakınlığı ile de kısa-uzun vadede hızla gelişmeye devam edecektir.

Mudanya denize sıfır satılık arsalar içinde uygun fiyatı ile öne çıkan parselleri arzu ederseniz 150-300-450-600 m2 alma şansınızda mevcuttur. Bursa Eşkel satılık arsa sahibi iseniz ve doğru fiyatlandırma ile kısa süre içinde satılmasını istiyorsanız sizde bizimle temas kurabilirsiniz. Deniz kıyısında ve yakın arsa tarla bahçe seçenekleri ile her bütçeye hitap eden firmamız portföyündeki arazilerden ilk sizin haberdar olmanız için sosyal medya hesaplarından bizi takip etmeniz yeterlidir.

Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa

Bursa Mudanya denize sıfır arsa ihtiyaçtan emsal arazilerden uygun fiyata sunulurken yatırımlık zeytinlik, deniz manzaralı tarla, uygun fiyata bahçe seçeneklerini Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Bursa Mudanya Denize Sıfır Satılık Arsa ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve 100 m2 den 100 dönüme kadar portföyümüzde yer alan yüzlerce emlak seçeneğini incelemek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara