Bursa Mudanya Eşkel sahilde satılık parseller
Bursa Mudanya Eşkel sahilde satılık parseller

Bursa Mudanya Eşkel Sahilde Satılık Parseller

Bursa Mudanya Eşkel Sahilde Satılık Parseller deniz manzaralı, 1/1000 imar planı içinde, kumsal ve denizle arasında sadece yol bulunan arsalar çok uygun fiyata satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Parseller

Mudanya satılık parseller 102 m2 resmi tapulu, özel parselasyonu yapılmış arsalar için xx.000.-Lira istenilmekte olup emsallerine bakıldığında konumu ile sizinde kesinlikle tercihiniz olacaktır. Mudanya sahilde satılık arsa almayı düşünenlerin kaçırmamalarını önerdiğimiz araziler elektrik-su bağlantıları hemen yanıbaşında olup gerekli izinler alınarak sizde keyifli günler geçirebleceğiniz bir mekan oluşturabilirsiniz.

Eşkel Satılık Parseller

Eşkel satılık parseller arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazilerden isterseniz 2 veya 3 adet satın alarak yerinizi büyütebilirsiniz. Eşkel satılık arsa ve parseller içinde bulunduğu lokasyon ve fiyatı ile avantajlı gayrimenkul olarak satışa sunulan araziler devlet arazisine komşudur. Eşkel Esence satılık arsalar ve herkesin bütçesine uygun seçenekleri ile bölgede yıllardır sizlere hizmet sunan firmamıza danışmadan Mudanya Emlak almamanızı tavsiye ederiz. Bursa Mudanya’da yatırımlık arsa olarak alırken kazanabileceğiniz arazi denizi görmeyen, yolu olmayan, denize uzak emsallerinin 70-80.000.-Lira civarında satıldığı düşünüldüğünde yerlerimiz mutlaka sizinde beğeninizi kazanacaktır.

Mudanya Eşkel Satılık Parseller

Mudanya Eşkel satılık parseller deniz manzaralı olup denize sadece 1-2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Bursa Mudanya Eşkel Sahilde Satılık Parseller hakkında detaylı bilgi almak ve sizinde bütçenize uygun yatırımlık araziler ile ilgili görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

Bursa Mudanya Eşkel satılık parseller satılmış olup farklı seçenekler için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara