Bursa Mudanya köylerinde satılık tarla
Bursa Mudanya köylerinde satılık tarla

Bursa Mudanya Köylerinde Satılık Tarla

Bursa Mudanya Köylerinde Satılık Tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak sizlere Mesudiye-Ayazma’da yerleşime 200 metre uzaklıkta 1900 m2 araziyi yine en uygun fiyatla satışa sundu.

Bursa Köylerinde Tarla

Bursa köylerinde satılık tarla almak isteyenler için fırsat olarak sizlere tavsiye ettiğimiz parsel yerleşime yakın konumu ve 97,500.-Lira emsal arazilere göre çok uygun fiyatı ile yatırımlık olarak da ya da ev yapmak için mutlaka değerlendirilmelidir. Bursa’da satılık tarla alarak geleceğin yatırımını yapmak isteyenlere önerdiğimiz parsel resimlerde görüldüğü gibi doğa manzarası ile şehir stresinden kaçmak isteyenler için özellikle tavsiye edilmektedir.

Mudanya Köylerinde Tarla

Mudanya köylerinde tarla alarak hem doğal hayatı yaşamak isteyenlere hem de yatırım yapmayı düşünenlere tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir engel bulunmamaktadır. Mudanya’nın köylerinde satılık tarla ve zeytinlik, arsa, bahçeli ev, bağ ve herkesin bütçesine uygun alternatif gayrimenkuller sizlere sunan Mudi Emlak yıllardır güvenle bölgede en geniş portföye sahip emlak ofisidir.

Mudanya Köylerinde Satılık Tarla

Mudanya Köylerinde satılık tarla veya Bursa’da arsa, arazi almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettikleri firmamızda Bursa’da deniz gören araziler ve müstakil evlerde bulunmaktadır. Bursa Mudanya Köylerinde Satılık Tarla hakkında detaylı görüşmek ve farklı gayrimenkul seçenekleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veya Kumyaka’da bulunan ofisimize ziyarette bulunabilirsiniz.

Hemen Ara