Bursa Mudanyya Kumyaka 50 dönüm arazi
Bursa Mudanyya Kumyaka 50 dönüm arazi

Bursa Mudanya Kumyaka 50 Dönüm Arazi

Bursa Mudanya Kumyaka 50 Dönüm Arazi kadastro yoluna cephe, deniz manzaralı 3 parselden oluşurken bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa 50 Dönüm Arazi

Bursa 50 dönüm arazi zeytinlik vasfında olup toplamda 3 tapu toplamında 54 dönüm için istenilen fiyat 3.300.000.-Lira olarak bölgede bulamayacağınız fiyatla portföyümüzde yeni yatırımcısını beklemektedir. Bursa satılık 50 dönüm arazi yeni açılması planlanan Mudanya yoluna yakın olması ve ticarette esas olan alırken kazandıran parsel portföyümüzde sizlere yatırım fırsatı olarak sunulmuştur.

Mudanya 50 Dönüm arazi

Mudanya 50 Dönüm arazi 3 ayrı müstakil tapudan oluşmakta olup resmi müstakil tapulu ve satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde yapılacaktır. Bursa Mudanya’da dönüm arazi bulmak her geçen gün daha da güçleşirken sizlere sunduğumuz zeytinlik bakımı yapıldığında zeytin satışından da önemli bir gelir elde edilebilir.

Bursa Mudanya 50 Dönüm Arazi

Bursa Mudanya 50 Dönüm Arazi bölgenin en çok ilgi gören tatil beldesi Kumyaka’nın hakim noktasında olup sizinde ileriye dönük yatırım için kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz parsellerin başında gelmektedir. Mudanya Emlakçılar arasında geniş portföyü ile sizlere güvenle hizmet veren Mudi Emlak portföyünde herkesin beklentilerini karşılayacak zeytinlik, tarla, bağ, bahçe, müstakil ev bulunmakta olup bölgede yatırım yapmadan portföyümüzü incelemenizi tavsiye ederiz. Bursa 50 Dönüm Arazi hakkında detaylı görüşmek ve farklı yatırımlık arazileri incelemek için sizleri de Kumyaka-Tirilye ana yol üzerindeki ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara