Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık zeytinlik
Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Zeytinlik 2029 m2 olup yetişkin yaklaşık 50 ağaç, ana yola 250 metre, kadastro yoluna 1 parsel uzaklıkta ve bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik almak isteyenler için kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi yatırım yapmayı düşünenler veya doğal hayat yaşamayı düşleyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindedir. Bursa’da satılık zeytinlikler arasında gelişmekte olan bölgede yer alması, uygun dönüm fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile mutlaka değerlendirilmesi gereken parseller arasında bulunan arazi kısa-orta vadede kar edebileceğiniz yatırım aracı olabilir.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik alarak doğa ile iç içe yaşamanın ayrıcalığını yaşayabileceğiniz gibi müstakil tapulu arazi yatırım beklentilerinizi de karşılayacaktır. Mesudiye-Ayazma köy merkezine de yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıkta bulunan araziden yıllık zeytin hasatı da yapabileceğiniz gibi zeytinin toplanması ve bakımı için destek de istenildiği taktirde sizlere verilebilir.

Bursa Mudanya’da Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya’da satılık zeytinlik almak için en doğru zaman olduğunu düşünen Mudi Emlak gayrimenkul uzmanları ile telefonla görüşerek veya ofisimizde ikram sunulurken farklı yatırımlık gayrimenkul seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Bursa satılık zeytinlik başta olmak üzere yüzlerce gayrimenkul seçeneği içinden sizinde bütçenizi uygun ve hayallerinizi süsleyen seçenekleri detaylı incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara