Bursa Mudanya Mirzaoba köyiçi satılık arsa
Bursa Mudanya Mirzaoba köyiçi satılık arsa

Bursa Mudanya Mirzaoba Köyiçi Satılık Arsa

Bursa Mudanya Mirzaobe Köyiçi Satılık Arsa evlerin hemen yanında, yola cephe, emsallerinden uygun fiyata satışa sunulan 189 m2 arazi ev yapımına veya hobi bahçesi olarak kullanıma uygundur.

Bursa Köyiçi Satılık Arsa

Bursa köyiçi satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 37.500.-Lira fiyata satışa sunulan parsel müstakil tapulu ve yıılın her ayında içine kadar girebileceğiniz yolu bulunması ile sizlerin beklentilerinizi karşılayacaktır. Bursa köylerinde arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat fiyatla satışa sunulan arazinin hemen yanıbaşında elektrik-su bağlantıları bulunmakta olup köyün çeşmesine de yakındır.

Mudanya Köyiçi Satılık Arsa

Mudanya köyiçi satılık arsa Bursa’ya ve feribot iskelesine yakın konumu ile yoğun ilgi gören mahallede yer alırken sizlere de doğal yaşamın keyfini sürme imkanı sunacaktır. Mudanya köylerinde arsa almayı düşünenler için herkesin bütçesine uygun alternatifleri portföyünde bulabileceğiniz Mudi Emlak aramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya köylerinde satılık arsa, zeytinlik, bahçe, bağ, tarla almak günümüzde şehir stresinden kurtulmak için çok ilgi görürken uygun fiyatlı arazileri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Köyiçi Satılık Arsa

Bursa Mudanya köyiçi satılık arsa Tirilye, Kumyaka, Mesudiye-Ayazma, Eşkel-Esence, Eğerce zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev ilanlarını sitemizden veya sosyal medyadan bizleri takip ederek avantajlardan ilk olarak haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz. Bursa Mudanya Mirzaobe Köyiçi Satılık Arsa hakkında detaylı görüşerek bilgi almak için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara