Bursa Mudanya sahilde satılık dönüm arsa
Bursa Mudanya sahilde satılık dönüm arsa

Bursa Mudanya Sahilde Satılık Dönüm Arsa

Bursa Mudanya Sahilde Satılık Dönüm Arsa 1050 m2 resmi tapulu, denize çok yakın, evlerin içinde, kaba inşaatı yapılı ev ve arazi ihtiyaçtan emsallerinden çok uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Dönüm Arsa

Bursa satılık dönüm arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 450.000.-Lira fiyata satışa sunulan parsel çevresinde özel yaplmış duvarları ve kabası yapılı ev ile sizin olabilir. Bursa’da satılık 1 dönüm arazi almayı düşünenlerin kesinlikle değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi çevresinde villalar, yazlık ve müstakil evler bulunmakta olup tapusunda tarla niteliğindedir. Bursa dönüm fiyatları her geçen gün artarken şehrin en yoğun ilgi gören tatil beldesi Mudanya Mesudiye-Ayazma’da siz yer alarak kısa-orta vadede yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Mudanya Satılık Dönüm Arsa

Mudanya satılık dönüm arsa içinde ilgi gören bölgenin yerleşimin içinde en uygun fiyatı ile satışa sunulan parsel yanında elektrik ve su altyapıları da bulunmakta olup gerekli izinleri alarak sizde evinizi yapabilirsiniz. Mudanya satılık 1 dönüm arsa çevresinde 100 m2 parsellerin 90-100.000.-Lira aralığında satılmakta olup sizde yıllardır bölgede faaliyet gösteren Mudi Emlak portföyünden gayrimenkul satın alarak yatırımınıza yön vererek karlı çıkabilirsiniz.

Bursa Mudanya Satılık Dönüm Arsa

Bursa Mudanya satılık dönüm arsa yol payları çıktıktan sonra 840 m2 arazi içinde dünya sıralamasına giren temiz havaya sahip bölgede sizde yer alarak denizin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Bursa Mudanya Sahilde Satılık Dönüm Arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi herkesin bütçesine uygun 100 m2 den 100 dönüme kadar gayrimenkul fırsatlarını kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara