Bursa Mudanya satılık deniz manzaralı arsa
Bursa Mudanya satılık deniz manzaralı arsa

Bursa Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Arsa 91 m2 sahile, markete, ana yola yakın arazi kısa süreliğine emsallerinden uygun fiyatla yeni sahibine satılacaktır.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa arayanlar için kısa süreliğine ihtiyaçtan 72.500.-Lira fiyatla satışa sunulan resmi tapulu, 1/1000 imar planı içinde yer alan araziyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bursa satılık deniz manzaralı arsa almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi dünya sıralamasına giren temiz havası ve bölgenin en uzun sahiline sahip Mesudiye-Ayazma sahilinde yer alırken tapu olmayan yerlerin 65-70.000.-Lira fiyatla satıldığı düşünüldüğünde kelepirdir.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa denize yaklaşık 250-300 metre uzaklıkta ve dakikalar içinde yürüyerek ulaşabileceğiniz konumu ve eşsiz manzarası yanında uygun fiyatı ile de sizin tercihiniz olabilir. Mudanya deniz manzaralı arsalar içinde öne çıkan arazi aynı parsel içinde evler bulunmakta olup elektrik-su altyapısı hemen parsel içindedir. Bursa yeni projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bölgenin en uygun fiyatlı arazileri arasındaki parsel içine gerekli izinleri alarak yazlık, müstakil bahçeli ev yapabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa hemen önünden minibüsler geçmekte olup ulaşım sorunu olmayan bölgede uygun fiyatlı yazlık yer arayanlar için kaçırılmayacak fırsattır. Bursa Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tirilye, Eşkel-Esence, Eğerce, Kumyaka’da zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev seçenekleri ile herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçenekleri sunan firmamızı geç kalmadan aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara