Bursa Mudanya satılık tarla
Bursa Mudanya satılık tarla

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla şehrin tatil beldesi olarak yoğun ilgi gören Eğerce beldesinde yer almakta olup yola 1 parsel, merkeze ve sahile yakın konumunun yanında uygun fiyatı ile de kaçırılmaz yatırım fırsatıdır.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla 10.400 m2 ölçüme sahip olup yerleşime sadece 450 metre mesafede bulunduğundan kısa-orta vadede değerine değer kaandıracak parseller arasındadır. Bursa’da satılık tarla özellikle yeni projelere yakınlığı ile Eğerce bölgesinde almak çoğu yatırımcının tercihi olduğu gibi parselimiz sahile sadece 900 metre uzaklıkta olduğundan bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satıldığından mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla için istenilen fiyat 1.500.000.-Lira olup kısa süre için ihtiyaçtan dolayı değerini altında satıldığından yatırımcıların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Mudanya’da satılık tarlalar arasında lokasyonu ile öne çıkan parsel müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamakta ve niteliği tarla vasfındadır. Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Tirilye, Zeytinbağı, Yalıçiftlik, Kumyaka bölgelerinde herkesin bütçesine uygun alternatif gayrimenkulleri portföyünde sizlere sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. İlanımızda yer alan resim temsili olup Bursa satılık tarla hakkında detaylı bilgi için Kumyaka otobüs durağı yanındaki ofisimizi ziyaret etmenizi veya telefon ile detaylı bilgi almanızı rica ederiz.

Bursa da Satılık Tarla

Bursa da satılık tarla almak isteyenlerin ilk tercih ettikleri gayrimenkul danışmanı Mudi Emlak yılların verdiği tecrübe ile yatırımlık zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev, villa seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Bursa satılık tarla almak isteyenlerin ilanımızda sizlere sunduğumuz parseli kaçırmadan acele etmelerini tavsiye ederiz.

Hemen Ara