Bursa Mudanya Yalıçiftlik deniz manzaralı tarla
Bursa Mudanya Yalıçiftlik deniz manzaralı tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Deniz Manzaralı Tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Deniz Manzaralı Tarla yeni projeleri ile yatırımcıların en çok tercih ettikleri bölgede yer alırken 3900 m2 için bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Bursa deniz manzaralı tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 315.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel kuşbakışı sahile 300 metre, yerleşime 500 metre uzaklıkta yer almaktadır. Bursa deniz manzaralı tarla alarak geleceğe yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat değerindeki arazi ro-ro liman projesi içinde yer alırken aynı zamanda Mudanya merkeze yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla olarak sizlere sunduğumuz parsel aynı zamanda kurulması düşünülen uydu kent projesi içinde de kalabileceği gibi yatırım için en doğru zamanda alınarak kısa-orta vadede kar elde edilebilir. Bursa Mudanya’da deniz manzaralı tarla Eşkel-Esence mahallesine sadece 5 kilometre uzaklıkta olup her geçen gün değerine değer katan bölgede sizde yer alabilirsiniz. Müstakil tapulu Bursa’da tarla satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber işlemler resmi olarak Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir.

Yalıçiftlik Deniz Manzaralı Tarla

Yalıçiftlik deniz manzaralı tarla başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun seçenekleri yıllardır uzman kadrosu ile sizlere sunan Mudi Emlak portföyünde sizinde hayallerinizi kurduğumuz zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev mutlaka bulunacaktır. Bursa Mudanya Yalıçiftlik Deniz Manzaralı Tarla ve portföyümüzde yer alan herkesin bütçesine ve istediği özelliklere uygun araziler, evler için bizi aramanız veya Kumyaka’da bulunan ofisimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara