Bursa Mudanya Yalıçiftlik satılık tarla
Bursa Mudanya Yalıçiftlik satılık tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Satılık Tarla

Bursa Mudanya Yalıçiftlik Satılık Tarla Ayaklı mevkiinde yer almakta olup 7400 m2 arazi bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla arayanlar için bölgede bulamayacağınız dönüm fiyatı ile satışa sunulan arazi için xxx.000.-Lira istenilmekte olup yatırımcıların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Bursa’da satılık tarlalar içinde özellikle ana yola yaklaşık 250 metre, Eşkel Trt projesine 5 kilometre mesafede olması ve yatırımlık araziler arasında öne çıkan fiyatı ile sizlerinde kısa-orta vadede kazanmanızı sağlayabilir.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla yeni açılan ve asfaltlanan yola yakınlığının yanında Teknosab projesi ile değerlenen araziler içinde dönüm fiyatı en uygun parsellerin başında gelmektedir. Bursa Mudanya’da satılık tarla almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu ve satışında sorun bulunmamaktadır. Bursa satılık tarla ve zeytinlikler denildiğinde yıllardır sizlere hizmet veren Mudi Emlak portföyünde mutlaka hayallerinizi süsleyen emlak bulabilirsiniz.

Yalıçiftlik Satılık Tarla

Yalıçiftlik Satılık Tarla yapılması planlanan projeleri ile yakınlığı ile yoğun ilgi gören bölgede yer alırken sizinde tercih edebileceğiniz arazi olabilir. Bursa Mudanya Yalıçiftlik Satılık Tarla hakkında detaylı görüşmek ve herkesin bütçesine uygun farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara