Bursa Mudanya yola cephe manzaralı tarla
Bursa Mudanya yola cephe manzaralı tarla

Bursa Mudanya Yola Cephe Manzaralı Tarla

Bursa Mudanya Yola Cephe Deniz Manzaralı Tarla yeni açılan Eşkel-Eğerce asfaltı kenarında, 9128 m2 olup yerleşimin hemen yanında yer almaktadır.

Bursa Yola Cephe Tarla

Bursa yola cephe tarla için kısa süreliğine istenilen fiyat 950.000.-Lira olup Söğütpınar tapulu arazi emsallerinden uygun fiyata eşsiz manzaralı ve yerleşime yakın olması değerine değer kazandırmaktadır. Bursa’da yola cephe tarla arayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun yoktır.

Mudanya Yola Cephe Tarla

Mudanya yola cephe tarla yeni projeleri ile öne çıkan bölgede yer alırken Teknosab’a yakın araziler içinde bulunduğu lokasyon ve uygun dönüm fiyatı ile sizinde orta-uzun vadeli yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayacaktır. Mudanya’da deniz manzaralı arsa içinde öne çıkan parselin imara yakın olması da hızla gelişen bölgede yer almak isteyenler için tercih sebebi olabilir.

Bursa Mudanya Yola Cephe Tarla

Bursa Mudanya yola cephe tarla aynı zamanda çalışmaları süren Eşkel-Esence Trt villa projesine yakınlığı ile de tercih sebebi olabilirken bölgede herkesin bütçesine uygun Bursa’da deniz manzaralı zeytinlik, arsa, bahçe, müstakil ev, villa gayrimenkul seçeneklerini sizlere yıllardır sunan Mudi Emlak farkıyla satılacaktır. Bursa Mudanya Yola Cephe Deniz Manzaralı Tarla hakkında detaylı biigi alarak farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için bizlerle telefonla irtibat lurabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara