Bursa Satılık Arsa
Bursa Satılık Arsa

Bursa Satılık Arsa-Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Satılık Arsa, Mudanya’da uygun fiyatlı arsalar ve deniz manzaralı tarla uygun fiyat tarla, Eğerce’de arazi fırsatı sizi bekliyor.

Bursa Satılık Arsa

Deniz manzaralı Bursa’da satılık arsa fırsatları içinde full deniz manzaralı Mudanya Eğerce arazi 289 m2 resmi tapulu, evlere komşu olup 185.000.-Lira fiyata satılacaktır. Bursa’da satılık arsa almayı düşünenler için kısa süre için bu fiyata bulabileceğiniz tarla niteliğindeki parsel sizinde tercihiniz olabilir. Satılık arsa Bursa’da arayanlar için çok uygun fiyata satışa sunulan arazi emsalleri 100 m2 fiyatı 150.000.-Lira’dır. Bursa Mudanya satılık arsalar arasında sizlere önerdiğimiz gayrimenkul market, cami, çay bahçeleri yakın konumdadır. Sahibinden satılık arsalar bulabileceğiniz sitemizde öne çıkan gayrimenkul özel parselasyonu yapılmıştır.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa elektrik-su altyapı bağlantıları hemen yan parselde yer alırken sizde deniz manzaralı arazi alarak yatırım yapabilirsiniz. Mudanya satılık arsalar Bursa merkeze yaklaşık 50 km. uzaklıkta olup Eğerce Köyü sahil 300 metredir. Doğal yaşamın keyfini sürerken aynı zamanda Marmara Bölgesinin en geniş sahilleri arasında ilgi gören bölgede sizde yer alabilirsiniz. Mudanya köylerinde deniz manzaralı yatırımlık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun gayrimenkuller mevcuttur.

Mudanya Bursa’da satılık arsalar içinde bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile öne çıkan gayrimenkul satış işlemleri sonucunda sizde resmi tapulu arazi sahibi olabilirsiniz. Tirilye bölgesinde lider gayrimenkul firması fırsat gayrimenkullerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız firmamızı sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Satılık Tarla Bursa

Satılık tarla Bursa Mudanya alternatifleri ile Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Trilye bölgesinde en uygun fiyatlı deniz manzaralı, denize sıfır seçenekleri Mudi Emlak da bulabilirsiniz. Eğerce satılık arazi ve Bursa deniz manzaralı tarla seçenekleri haricinde 1/1000 imar planı içinde parseller de incelemenizi öneririz. Bursa Satılık tarla, Bursa Mudanya’da Satılık arazi ve Eğerce satılık arsalar hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi yeri görmek için randevu almanızı özellikle rica ederiz.

Bursa satılık arsa
Bursa satılık arsalar
Mudanya satılık arsa
Satılık arsa Bursa Mudanya
Bursa satılık arsa-Mudanya Satılık Arsa
Hemen Ara