Bursa Söğütpınar köyü satılık imarlı tarla
Bursa Söğütpınar köyü satılık imarlı tarla

Bursa Söğütpınar Köyü Satılık İmarlı Tarla

Bursa Söğütpınar Köyü Satılık İmarlı Tarla 2385 m2 olup deniz manzaralı, yerleşimin içinde, 1/1000 imar planında ve yola cephe konumu ile yatırım fırsatı olarak sizlere sunulmuştur.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için şehrin en çok ilgi gören tatil beldeleri arasında yer alan Söğütpınar’da yer alan arazi için istenilen fiyat 1.000.000.-Lira olup yatırım yapmak isteyenler veya yazlık ev için kaçırılmayacak fırsattır. Bursa’da satılık tarla olarak sizlere sunulan parselin müstakil tapusu bulunmakta olup 1/1000 imar planı içinde olması büyük avantajdır.

Bursa Söğütpınar Satılık Tarla

Bursa Söğütpınar satılık tarla bölgede 100 m2 yerlerin 50.000.-Lira’dan satışının gerçekleştiği düşünüldüğünde yatırım için değerlendirilmesi gereken araziler arasında yer alırken elektrik-su gibi altyapılar yerin hemen yanındadır. Bursa Söğütpınar’da satılık arazi almak için doğru lokasyon, fiyat, zamanı bekleyenlere tavsiye ettiğimiz parsel yeni projeleri ile yatırımcının ilgi gösterdiği bölgede yer almaktadır.

Bursa Söğütpınar İmarlı Tarla

Bursa Söğütpınar imarlı tarla içine bağ evi, villa, yazlık ev yapabileceğiniz gibi özel parselasyon yapılarak yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Mudi Emlak portföyünde yer alan Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma’ya kadarki sahil bandındaki zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, arsa seçeneklerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla irtibata geçebilirsiniz. Bursa Söğütpınar Köyü Satılık İmarlı Tarla hakkında detaylı bilgi almak ve yatırımlık arazileri görmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara