Deniz manzaralı satılık tarla
Deniz manzaralı satılık tarla

Deniz Manzaralı Satılık Tarla Bursa Mudanya

Deniz Manzaralı Satılık Tarla Bursa Mudanya Eğerce mahallesinde 5.000 m2 asfalta cephe, resmi tapulu yatırımlık arazi uygun fiyata yeni sahibi bekliyor.

Deniz Manzaralı Tarla

Deniz manzaralı tarla Bursa Mudanya Eğerce mahallesinde yer alırken asfalta cephe konumu ve eşsiz manzarası ile kısa süreliğine 550.000.-Lira fiyata satışa sunulmuştur. Bursa’da deniz manzaralı tarla almak isteyenler için kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunulan arazi yaz-kış ulaşıma uygun ana yola cephe olması ve bulunduğu lokasyon ile sizinde tercihiniz olabilir.

Deniz Manzaralı Tarla Bursa

Deniz manzaralı tarla Bursa nereye yatırım yapsam? sorusuna yanıt arayanların tercih ettiği bölge olan Mudanya Eğerce’de yer alırken bölge yeni yatırım projeleri ile her geçen yıl prim yapmaktadır. Bursa deniz manzaralı arsa içinde öne çıkan parsel toplamda 15 dönüm olup yer akrabalar arasında paylaşılmış ve satın alacağınız hisse belirlenmiştir. Bursa’da nereden yer alınır? sorusuna yanıt arayanların yatırımlarına yön veren Mudi Emlak portföyünde deniz manzaralı arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev ilanları sitemizde bulabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Tarla Bursa Mudanya

Deniz manzaralı tarla Bursa Mudanya Eğerce köyünde yer alırken sizinde yatırım olarak veya gerekli izinler alınarak bağ evi yaparak değerlendirebileceğiniz gayrimenkuller arasında yer alabilir. Deniz Manzaralı Satılık Tarla Bursa Mudanya hakkında detaylı görüşmek için telefonla bizi arayabileceğiniz gibi farklı Mudanya Emlak seçenekleri için randevu alarak ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara