deniz manzaralı tarla
deniz manzaralı tarla

Deniz Manzaralı Tarla-Bursa Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Deniz Manzaralı Tarla, Bursa Deniz Manzaralı Satılık arsa, Mudanya Mesudiye, Ayazma sahile yakın, 1/1000 imar planında, dönüm arazi satışta.

Deniz Manzaralı Tarla

Deniz manzaralı tarla Bursa Mudanya en güzel köyü Mesudiye Ayazma sahil yakın konumda ve evlere komşusudur. Bursa deniz manzaralı satılık arazi almayı düşünenler için 1066 m2 arazi kısa süreliğine 875.000.-Lira fiyatla yeni sahibini bekliyor. Sizde Mesudiye satılık tarla satın alarak hızla gelişen bölgede yatırım yapma imkanı bulabilirsiniz. Bursa köylerinde deniz manzaralı arazi almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat gayrimenkul 1/1000 imar planındadır. Bursa Mudanya arsa tarla fiyatları en uygun alternatiflerle firmamızda sizleri beklerken ister 100 m2 ister 100 dönüm arazi bulabilirsiniz.

Bursa Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa deniz manzaralı satılık arsa bölgenin en eski yerleşimlerinden Merinos Kooparatifi villalarına yakın konumdadır. Bursa Mudanya arsa fiyatları her geçen gün artarken Mesudiye-Ayazma’da 100 m2 fiyatlarının 100-150.000.-Lira arasında olduğu düşünüldüğünde arazinin uygun fiyatını sizde takdir edebilirsiniz. Mudanya denize yakın manzaralı arsa arayanların ilk tercihi olan Mudi Emlak portföyünden satılacak arazinin resmi satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Tapusunda tarla niteliğindeki gayrimenkul elektrik-su altyapısı yakınındaki evlere bulunmaktadır.

Deniz manzaralı Bursa arsa uygun fiyat avantajı ile satışa sunulurken sizde arsa, arazi, bahçelerinizi bizimle çalışarak kısa süre içinde uygun fiyatla satabilirsiniz. Bursa köylerinde manzaralı tarlalar içinde öne çıkan gayrimenkul alırken kazanmanızı sağlarken Eşkel, Esence, Tirilye, Eğerce, Kumyaka bölgelerinde herkesin bütçesine uygun emlak seçeneklerini de Mudi Emlak portföyü içinde bulabilirsiniz. Doğal hayatın tadını yaşarken denizin keyfini sürmenizi sağlayacak arazi ana yola, denize, camiye yakın konumdadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarlalar

Mudanya deniz manzaralı satılık tarlalar seçeneklerini incelemek için bizi arayabileceğiniz gibi Mesudiye-Ayazma, Eşkel-Esence ofislerimizde detaylı görüşmek gerçekleştirebiliriz. Bölgenin lider gayrimenkul firmasındaki yeni satılık gayrimenkul ilanları ilk sizin haberiniz olması için bizi sosyal medyadan takip etmeniz gerekmektedir. Uygun fiyatlı deniz manzaralı arsa tarla seçenekleri için bilgi almak ve yerleri görmek için geç kalmadan bizi arayarak randevu almanızı tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Ara